Як включити Adobe Flash Player в Яндекс.Браузері?

Рекламний блок

kak-vklyuchit-flesh-pleer-v-yandeks-brauzer

Яндекс.Браузер - це браузер, який був створений компанією Яндекс. Інтернет-оглядач побудований на основі движка Blink, який в свою чергу використовується у відкритому веб-браузера Chromium. Є другому за популярністю браузером в рунеті на момент написання статті.

Як і Google Chrome, Яндекс.Браузер має вбудований Adobe Flash Player, тому якщо дана платформа не встановлена на вашому комп'ютері, відеоролики або банери, які працюють на флеш-технології, все одно будуть показані у браузері. Інша справа, коли відбувається збій або хтось, хто користується комп'ютером, навмисно вимкнув цей плагін - його ви можете включити самостійно. Як це зробити?

Відкрийте Яндекс.Браузер і прямо в браузерною рядку напишіть словосполучення browser://plugins (без лапок). Натисніть Enter.

Після того, як відкриється сторінка з плагінами, запустіть флеш плеєр, натиснувши на кнопку «Включити».

Якщо не виходить відкрити сторінку з плагінами даними способом, є інше рішення.

Відкриваємо Яндекс.Браузер і натискаємо на кнопку у вигляді трьох смужок, що знаходиться у верхній частині вікна. З'являється меню, в ньому вибираємо пункт «Налаштування».

Далі відкриється сторінка налаштувань. Скроллим сторінку вниз, поки не побачимо кнопку «Показати додаткові параметри». Натискаємо на неї.

Шукаємо підрозділ «Захист особистих даних» і натискаємо на кнопку «Налаштування вмісту.

Тут знаходимо підрозділ «Додатки» і натискаємо на пункт «Управління окремими плагінами».

Відкриється сторінка з плагінами. Для того, що б запустити Flash Player, вам необхідно натиснути на кнопку «Включити» під даним плагіном.

Якщо ви бачите два плагіна Adobe Flash Player і обидва включені, один з них треба вимкнути, тому що вони конфліктують між собою.

Якщо флеш плеєр все одно не працює, спробуйте вимкнути і знову включити плагін зазначеним вище способом.

Рекламний блок