вирізати зображення у Фотошопі

Рекламний блок

Існує багато способів в Фотошопі, з допомогою яких можна виділити, скопіювати, а потім вставити потрібний об'єкт на інший фон. У цій статті давайте розберемося, як можна вирізати об'єкт в Фотошопі з фону. Для прикладу візьмемо зображення з деревом і зображення пустелі, яке буде використано в якості нового фону. Вирізати дерево в Фотошопі будемо з допомогою Каналів і Рівнів.

Якщо Вам потрібно вирізати складні об'єкти, наприклад волосся людини або шерсть тварини, прочитайте статтю: виділення волосся у Фотошопі.

Відкриваємо зображення з деревом в Фотошоп: «File» – «Open» або поєднання клавіш «Ctrl O».

Как вырезать изображение в Фотошопе

З правого боку клікаємо по іконці «Channels» (Канали), щоб відкрити відповідну палітру.

По черзі робимо видимим кожен з колірних каналів, і вибираємо той, на якому дерево має найкращий контраст по відношенню до фону. Оскільки небо блакитне, краще всього підходить канал «Blue». Створимо його копію, перетягнувши рядок з каналом на піктограму «Create new channel» (Створити новий канал).

Тепер налаштуємо рівні для каналу «Blue copy». Виділяємо його і натискаємо клавіші Ctrl L». У вікні «Levels» (Рівні) пересуньте повзунки так, щоб область фону стала по максимуму білою, а дерево чорним. Натисніть «ОК».

Крім дерева, чорним виділилася і трава. На Панелі інструментів вибираємо «Brush Tool» (Кисть), налаштовуємо для неї відповідний розмір і зафарбовуємо білим кольором непотрібні темні частини фону на зображенні.

У результаті ми повинні отримати зображення, яке потрібно вирізати, чорного кольору на білому тлі.

Інвертуємо канал «Blue copy»: натисніть клавіші Ctrl I».

Виділимо дерево. Для цього перетягніть канал «Blue copy» на піктограму «Load channel selection as». З того об'єкту, який потрібно вирізати з фону, побіжить пунктирна лінія.

Переходимо на палітру Layers» (Шари), клікаєм по фонового шару правою кнопкою миші і вибираємо «Duplicate Layer» (Дублікат шару).

У наступному вікні виберіть назву шару «Tree» і натисніть «ОК».

Об'єкт, який потрібно вирізати з фону, буде виділено на зображенні пунктиром. Виділимо створений шар «Tree» і додамо шар маску для виділеного об'єкта: натисніть піктограму «Add layer mask».

Видалимо фонове зображення. Виділяємо шар «Background» і натискаємо піктограму «Delete layer» (Видалити шар).

Для того щоб видалити залишки фону на зображенні, на Панелі інструментів виберіть «Eraser Tool» (Ластик), встановіть для нього відповідний розмір і зітріть все зайве.

У нас вийшло вирізати зображення у Фотошопі. Більше того, воно знаходиться на прозорому тлі. Ви можете зберегти зображення на прозорому фоні в Фотошоп, а потім вставити його на будь-який інший фон. Докладніше про це написано в статті, яку Ви зможете прочитати, перейшовши за посиланням.

Ми ж на цьому не зупинимося і розглянемо, як вставити фон для вирізаного об'єкта в Фотошопі.

Відкриємо в Фотошоп другу картинку з пустелею. Виберемо інструмент Move Tool» (Переміщення) і перетягнемо її на зображення з деревом.

Так як зображення з пустелею буде використовуватися в якості нового фону, на панелі Layers» (Шари) помістіть його в самому низу: перетягніть за допомогою мишки.

Тепер давайте зменшимо розмір дерев. Теж саме можна зробити з фоном. Така необхідність може виникнути, якщо Ви будете використовувати зображення різного дозволу. На палітрі Layers» (Шари) виділяємо шар «Tree», натискаємо клавіші Ctrl T». Навколо зображення з'явиться рамка з маркерами. Клікайте по потрібному маркеру лівою кнопкою миші і змінювати розміри зображення. Щоб зберегти пропорції об'єкта, натисніть і утримуйте клавішу «Shift».

Ось таке зображення ми отримали в результаті.

Таким способом можна вирізати складні об'єкти в Фотошопі і вставляти їх на інший фон.

Для більш простих об'єктів, можна використовувати інші способи виділення в Фотошопі. Потім потрібно вирізати виділений об'єкт з фото: Ctrl X», перейти на інший шар або створити новий шар і вставити на нього вирізаний фрагмент: «Ctrl V».Рекламний блок