Як відправити відео в вк зі свого комп'ютера

Рекламний блок

Якщо Ви задалися таким питанням, то, напевно, вже зрозуміли, що відправити відео вконтакте одному через повідомлення безпосередньо з Вашого комп'ютера у Вас не вийде. Але, як відомо, безвихідних ситуацій не буває. У цій статті я розповім, як відправити відео з вк не додаючи його в свої відеозаписи, додавши відео і через Яндекс.Диск.

На сайті також була опублікована стаття: безкоштовно скачати музику з вк. Якщо Ви не маєте нічого проти встановлення додаткових програм, то для цих же цілей можна скористатися безкоштовною програмою VKSaver. Перейшовши за посиланням можна ознайомитися з інформацією більш докладно.

Відправка відео в вк, через додавання у відеозапису

Щоб один зміг подивитися відео, яке зберігатися у Вас на комп'ютері, зробіть наступне. Зайдіть на свою сторінку вконтакте і перейдіть в меню «Мої Відеозаписи». Тепер клацніть на кнопку «Додати відео».

Как отправить видео в вк со своего компьютера

Тепер натисніть кнопку «Вибрати файл».

Відкриється провідник. Знайдіть відеозапис на комп'ютері, виділіть її та натисніть «Відкрити».

Дочекайтеся, поки завантажиться відео. Назвіть його і додайте опис. В полях «Хто може дивитися це відео?» і «Хто може коментувати...» виберіть потрібні пункти. Якщо відео приватного характеру, і Ви не хочете, щоб його дивилися Ваші друзі або інші користувачі, виберіть пункт «Тільки я». Коли відео повністю завантажиться, натисніть «Готово».

Далі зайдіть в меню «Мої повідомлення». Виберіть потрібного співрозмовника і натисніть «Прикріпити» – «Відеозапис».

Натисніть мишкою по тій відеозапису, яку хочете відправити.

Вона буде додана в повідомлення, натисніть «Відправити».

Відправити відео вконтакте через Яндекс.Диск

Для цього Вам потрібно зареєструватися на Яндекс.Диску. Коли зайдете на нього, побачите пункт «Завантажити файл», натисніть кнопку «Вибрати».

Через провідник знайдіть потрібний файл і натисніть «Відкрити».

Дочекайтеся, коли відео буде завантажено. Знайдіть його в списку і клацніть по ньому мишкою. Праворуч з'явиться пункт «Поділитися посиланням». Перемістіть повзунок у положення «Вкл» і натисніть на кнопку «Копіювати посилання».

Заходите на свою сторінку вконтакте і відкривайте діалог з другом, якому хочете відправити відео. В полі повідомлення вставляйте посилання, натисніть «Відправити».

Тепер співрозмовник може подивитися відео і, при необхідності, завантажити його.

На Яндекс.Диск Ви можете додавати як відео, так і зображення або будь-які інші файли. Копіюйте посилання, і діліться ними з друзями, як в соціальних мережах, так і за допомогою звичайної пошти.

Відправити відео в вк не додаючи його в свої відеозаписи

Це найпростіший спосіб. Якщо Вам сподобалося відео, і Ви захотіли, щоб його подивився Ваш друг, то просто перебуваючи на своїй сторінці вконтакте, відкрийте перегляд відеозапису. Знайдіть під нею кнопочку «Поділитися» і натисніть на неї.

На вкладці «Поділитися» відзначте маркером пункт «Відправити особистим повідомленням», потім додайте одного або кількох друзів. Нижче ви можете написати коментар до відео. Для відправки, натисніть «Поділитися відеозаписом».

Як бачите, відправити відео в вконтакте одному зі свого комп'ютера не так вже й складно. Додайте його, при необхідності, приховати від чужих очей, і відправте в повідомленні.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок