Як прибрати прищі у фотошопі (Adobe Photoshop) ?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Графіка

Как убрать прыщиЖиття сучасної людини складно уявити без комп'ютера. Спілкування з друзями в соціальних мережах, обмін фотографіями - тепер це можна робити, не відриваючись від стільця. Людям не обов'язково ходити в спортзал, правильно харчуватися, стильно одягатися чи добре виглядати - головне мати привабливий аватар. Дивно, але завдяки програмами обробки зображень, можна бути ким завгодно - хоч суперменом, хоч червоною шапочкою, хоч кінозіркою (про те, як прибрати фон фотографії, читайте тут).

Але для початку почнемо з простого - навчимося прибирати прищі з фізіономії на аватарці, щоб виглядати, як мінімум, не жахливо. Допоможе нам у цьому відомий графічний редактор Adobe Photoshop, а також знаменита співачка, фотографію якої я нахабним чином запозичив на просторах інтернету.


Отже, уявіть ситуацію. Є фотографія, яка нам в цілому подобається, але хочеться прибрати деякі неприємні моменти, такі як прищі. Ми не біжимо в магазин за новим лосьйоном, а запускаємо фотошоп і відкриваємо в ньому нашу фотографію.

С прыщами

Як бачимо, результат на обличчі. Це захворювання, відоме як акне. Щоб позбутися від нього, будемо використовувати інструмент Латочка, який знаходиться в панелі інструментів ліворуч.

Инструмент заплатка

Принцип дії інструменту наступний. Затиснувши ліву кнопку миші, виділяємо ділянку зі здоровою шкірою.

Здоровый участок кожи

Тут важливий момент - в меню попередньо вибираємо пункт Призначення.

Назначение

Після цього, також затиснувши ліву кнопку миші перетягуємо здорову шкіру на не дуже здорову, тим самим лікуючи акне.

Перетаскиваем здоровую кожуИзлечиваем акне

Таким же чином можна прибрати недоліки, такі як почервоніння, червоні крапки або плями.

В результаті отримуємо, практично, обличчя з обкладинки.

обработанная фотграфия

І ще один момент. Якщо вибрати в меню пункт Джерело,

источник

виділення при перетягуванні, заміниться на той об'єкт, куди її перетягли. Іншими словами, виконуючи ті ж самі дії з включеними пунктом Джерело, ми отримаємо наступний результат.

пункт источник

Рекламний блок