Не встановлюються оновлення Windows 7

Рекламний блок

Установка оновлень для операційної системи покращує її працездатність, підвищує безпеку і можливості. Але трапляються ситуації, коли просто неможливо виконати установку оновлень для операційної системи. У статті ми розглянемо способи, які допоможуть вирішити дану проблему.

Перший спосіб – це використання програми Fix it. Ця утиліта розроблена компанією Microsoft і призначена для усунення неполадок служби Windows update. Скачайте та встановіть програму на свій комп'ютер. Перейшовши за посиланням можна скачати програму з офіційного сайту Microsoft і ознайомитися з основними кроками установки. Fix it працює в автоматичному режимі, тому після установки, просто повторіть установку оновлень для Windows.

Другий спосіб – перевірити включена автоматична установка оновлень. Для цього заходимо «Пуск» – «Панель управління» – «Система».

Не устанавливаются обновления Windows 7

Зліва переходимо по посиланню «Центр оновлення Windows».

У наступному вікні натискаємо на посилання «Налаштування параметрів».

У вікні налаштувань з випадаючого списку вибираємо «Встановлювати оновлення автоматично». Трохи нижче можна налаштувати, в який день тижня, і в якій годині буде виконуватися пошук, завантаження і установка оновлень. Для збереження налаштувань натисніть «ОК».

Третій спосіб – це установка оновлень вручну. Для цього переходимо «Пуск» – «Панель управління» – «Система» – «Центр оновлення Windows». В цьому вікні натискаємо «Пошук оновлень». Потім потрібно трохи почекати і натиснути на кнопку «Встановити зараз».

Четвертий спосіб – помилки оновлення виникають із-за переобтяжених веб-сайтів. В цьому випадку, потрібно почекати хвилин 20 і повторити пошук оновлень знову. Зазвичай проблема зникає.

П'ятий спосіб – при установці оновлень можуть виникати помилки. Для ознайомлення з причинами виникнення помилки перейдіть за посиланням «Отримати довідку за цю помилку». Якщо посилання у Вас немає, можна просто ввести код помилки в пошуковик, і знайти інформацію в інтернеті. Зазвичай вони бувають викликані нестабільним інтернет з'єднанням. Перевірте, чи підключений комп'ютер або ноутбук до інтернету і повторіть пошук оновлень. Також можете скористатися програмою Fix it.

Шостий спосіб – це перевірити комп'ютер на віруси і відключити програми, що забезпечують безпеку. Іноді саме наявність вірусів не дозволять виконати установку оновлень на комп'ютер. Перевірте комп'ютер на віруси і видаліть знайдені проблеми. Також на час установки оновлень можна спробувати відключити захист антивірусної програми та брандмауер Windows.

Сьомий спосіб – це наявність вільного місця на системному диску. Справа в тому, що для завантаження та встановлення оновлень, на системному диску має бути мінімум 3 Гб вільного місця. Це також необхідно для нормальної роботи операційної системи Windows.

Сподіваюся, проблема вирішена, і надалі Ви без проблем будете оновлювати свою операційну систему.

Дивимося відео по темі:
Рекламний блок