Експрес панель Яндексустановка, налаштування, видалення - повне керівництво

Рекламний блок

«Яндекс», згідно соціальним опитуванням, один з найбільш відомих інтернет-брендів у країнах СНД. Серед понад 50 сервісів компанії є і спеціальне розширення для браузерів. Далі мова про Яндекс.Елементах – пакет розширень для користувачів зазначених сервісів.

Зміст:


 • Установка розширення
 • Налаштування візуальних закладок
 • Додаткові можливості
 • Видалення експрес-панелі Яндекс

 • Яндекс Елементи (експрес-панель яндекс) – це набір доповнень до інтернет-браузеру, які суттєво спрощують роботу з усіма службами компанії.

  З їх допомогою власникові облікового запису Яндекс не потрібно буде відкривати сторінку з поштою, щоб перевірити, наприклад, нові листи або переходити в Яндекс Диск для завантаження необхідних файлів.

  экспресс панель яндекс

  Установка розширення


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Щоб встановити експрес-панель яндекс знадобиться лише зайти на цю сторінку для скачування дистрибутив (у прикладі використовується браузер FireFox), для інших браузерів, процес установки, видалення відрізняється тільки розташуванням менеджера розширень.

  экспресс панель яндекс

  Потім потрібно клацнути по кнопці «Встановити». Система безпеки браузера попередить про заблокованому запиті, на якому потрібно клікнути «Дозволити». В інших браузерах цього може не статися, а завантаження почнеться відразу після кліка по кнопці.

  экспресс панель яндекс

  Після цього з'явиться вікно з попередженням про встановлення доповнень. У ній буде перелік встановлених розширень. У нашому випадку це «Елементи Яндекса» і «візуальні закладки». В цьому вікні знадобиться натиснути «Встановити».

  У повідомленні буде попередження про те, що зловмисні програми можуть завдати шкоди комп'ютеру або послужити засобом для крадіжки особистих даних.

  экспресс панель яндекс

  Після скачування та застосування додатків потрібно перезапустити браузер. Для цього з'явиться вікно з повідомленням і кнопкою «Перезавантажити зараз», яку і знадобиться натиснути.

  экспресс панель яндекс

  Браузер закриється, через кілька секунд, прийде просто повідомлення,в ньому буде сказано, що розширення успішно встановлено. Після натискання «Продовжити», через кілька секунд, оглядач завантажиться з готовими розширеннями.

  экспресс панель яндекс  Зверніть увагу! Стартова сторінка помітно змінилася, панель праворуч від адресного рядка додалися іконки розширень від Яндекс: «Пошта», «Погода» і «Диск». Разом з ними додається і непомітне на панелі інструментів – «Яндекс.Переклад», яке працює у фоновому режимі і проявляється тільки в контекстному меню по правому кліку на виділеному слові.

  экспресс панель яндекс

  Нова стартова сторінка надає на порядок більше можливостей, ніж колишня панель візуальних закладок:

 • Для використання додатків «Яндекс.Пошта» і «Яндекс.Диск» знадобиться увійти в свій обліковий запис на поштовому сервісі «Яндекс».
 • Кнопка для швидкого доступу до останніх закритих вкладок.
 • Відкриття менеджера завантажень браузера.
 • Кнопка для виклику менеджера закладок.
 • Виклик вікна для роботи з історією переглянутих сторінок.
 • Крім цього, є можливість додати нову закладку. Для цього знадобиться клікнути по кнопці, розташованій в нижній правій частині сторінки. Максимальна кількість закладок на сторінці обмежується двома з половиною десятками.

  Можливості об'єднувати закладку до папки не передбачено.

  экспресс панель яндекс

  Ця дія відкриє форму додавання закладки. Новий адресу можна ввести в спеціальну рядок, так і вибрати з найбільш часто переглядаються або нещодавно відвіданих сторінок.

  повернутися до меню ^

  Налаштування візуальних закладок


  Щоб налаштувати експрес-панель найкращим чином, потрібно клікнути «Налаштування» в правому нижньому куті сторінки.

  экспресс панель яндекс

  Потім потрібно клікнути «Інші параметри» щоб відкрити форму з більш докладними налаштуваннями.

  экспресс панель яндекс

 • Цей повзунок дозволяє вам змінювати кількість закладок від однієї до 25.
 • Тут користувач вибирає фонове зображення. Кнопка 2а дозволяє завантажити власне зображення.
 • У випадаючому меню можна вибрати тип відображення сайтів в закладках. Доступно відображення логотипу і назви, логотипу та скріншота головної сторінки або тільки скріншота.
 • Чекбокси цього блоку дозволяють: увімкнути/вимкнути рядок пошуку, панель закладок, відправлення статистики і контекстні пропозиції.
 • Кнопка, яка дозволяє зробити панель візуальних закладок домашньою сторінкою.
 • повернутися до меню ^

  Додаткові можливості

  Поряд з панеллю візуальних закладок Яндекс.Елементи надають в розпорядження користувача кілька корисних служб, виконаних у вигляді розширення для браузера.

  З їх допомогою можна швидко переглядати поштову скриньку і вміст хмарного сховища, стежити за погодою та перекладати текст з іноземних мов прямо в браузері.

  Яндекс.Пошта

  экспресс панель яндекс

  Дозволяє відкривати вхідні листи з панелі інструментів браузера. Для відправки електронних листів або інших дій, доповнення перенаправляє користувача на сторінку поштового сервісу.

  Для використання необхідно виконати вхід в власний аккаунт Яндекс.

  Яндекс.Погода

  экспресс панель яндекс

  За натисканні на іконку сервісу відображається прогноз погоди на поточні добу по регіону. Надається інформації про хмарності, вологості, напрямку вітру, тиску і температурних коливаннях протягом дня.

  Для отримання прогнозу на найближчі десять діб користувач перенаправляється на сторінку служби.

  Яндекс.Диск

  экспресс панель яндекс

  Це розширення надає все, що зберігаються в хмарі файли у вигляді списку. Кожен з файлів, які можна завантажити, а також можлива відправка посилання для того, щоб скачувати файли з Яндекс Диска.

  Посилання з'явиться після натискання на кнопку «Поділитися» і буде автоматично збережено в буфер обміну.

  экспресс панель яндекс

  Яндекс.Переклад

  экспресс панель яндекс

  Ця функція дозволяє перекладати іноземні слова прямо на сторінці. Для цього необхідно вибілити цікавить слово і зробити правий клік по ньому. У випадаючому меню буде пункт «Знайти переклад».

  Клік по ньому перенаправляє користувача на сторінку Яндекс.Словника з вичерпним перекладом. З цього ж меню можна відправити виділений текст за допомогою електронної пошти або здійснити пошук.

  повернутися до меню ^

  Видалення експрес-панелі Яндекс

  Якщо виникла необхідність замість експрес-панель яндекс відновити стандартне меню візуальних закладок, потрібно відкрити менеджер додатків і розширень браузера. У FireFox це відбувається з меню параметрів, що зверху у правому кутку вікна браузера.

  Нам потрібен блок «Доповнення».

  экспресс панель яндекс

  Клік по піктограмі додаток направить користувача на сторінку з налаштуваннями розширень і плагінів.

  экспресс панель яндекс

  Рекламний блок