FileToNet - швидкий обмін файлами через інтернет

Рекламний блок

Завдяки інтернету ми можемо обмінюватися документами, музикою, фільмами і багатьом іншим, не виходячи з дому. Для цих цілей існує безліч додатків і сервісів. Одні з них більш зручні інші менше, але всі вони відкривають широкі можливості для файлообміну.

Сьогодні ми розглянемо, як раз один з таких зручних сервісів, який дозволяє обмінюватися файлами через інтернет. А будемо розповідати про FileToNet, який має досить великі функції по передачі файлів.

Як здійснити обмін файлами?

На першому етапі знадобиться всього три кроки:

 • Виконуємо установку програми на своєму комп'ютері.
 • Через неї відправляємо потрібний файл в інтернет.
 • Отримавши посилання на скачування цього файлу, передаємо її тому, хто повинен завантажити.
 • У кожного файлу буде своя, власна посилання. І якщо ви хвилюєтеся за безпеку файлів і даних, які там знаходяться, то можете бути спокійні - все передається через зашифрований протокол. Сам сервіс абсолютно безкоштовний. Настирливої реклами теж не виявлено, що досить приємно. А тепер, мабуть, стоїть ближче познайомиться з FileToNet, подивитися, як все працює.


  В першу чергу завантажуємо додаток для даного сервісу, а потім встановлюємо його. Завантажити його можна з офіційного сайту, перейшовши за цим посиланням: http://filetonet.com/download/.

  Можна вибрати варіант завантаження програми: в архіві, або відразу ж інсталяційний файл. Немає сенсу зайвий раз мати справу з архівом, тому качаємо по першій посиланням .exe файл.

  obmen-fajlami-cherez-internet-1Після того як скачаєте програму, приступаємо до установки. В самій установці немає нічого складного, вона стандартна і схожа на установку більшості інших програм. Запустіть завантажений файл і дотримуйтесь вказівок, які будуть там з'являтися.

  obmen-fajlami-cherez-internet-2Коли установка завершиться, програму ми зможемо знайти на панелі сповіщень.

  obmen-fajlami-cherez-internet-3Тепер приступимо до обміну файлами.

  Виконуємо передачу файлів через FileToNet

  Що б відправити файл через FileToNet, потрібно просто клікнути правою кнопкою мишки по ньому і натискаємо на пункт «Завантажити». Після чого Ви побачите вікно, в якому буде йти завантаження.

  obmen-fajlami-cherez-internet-4Після завантаження з'явиться посилання на файл в інтернеті. Тепер копіюємо посилання, натиснувши відповідну кнопку і відправляємо її друзям і знайомим, яким хочемо передати файл. А цю посилання вже можна вставити куди завгодно, в будь-чат або відправити поштою.

  obmen-fajlami-cherez-internet-5Якщо хочете припинити доступ до файлів, достатньо натиснути на «Закрити всі посилання» або «Закрити всі завдання і посилання».

  Сервіс зручний ще і тим, що можна завантажувати відразу декілька файлів, причому вони будуть автоматично всі додані в один архів. Для цього виділіть потрібні файли і натисніть правою кнопкою миші по одному з них. Далі, у контекстному меню, потрібно натиснути на «Завантажити архівом в Інтернет».

  obmen-fajlami-cherez-internet-6Завантажити файл може будь-хто, у кого буде посилання на нього і для цього не потрібні ніякі спеціальні програми. Просто переходимо по посиланню, де буде короткий опис файлу вводимо капчу і натискаємо на кнопку для завантаження.

  obmen-fajlami-cherez-internet-7І все, файл можна спокійно завантажити на свій комп'ютер.

  Щоб виконати додаткові налаштування в програмі FileToNet, достатньо клікнути правою кнопкою по значку на панелі сповіщень. Далі, в меню можна вибрати потрібний параметр. Наприклад, відключити автозапуск програми.

  filetonetСервіс FileToNet в першу чергу, призначений для обміну файлами, а не їх зберігання. Тому тут для цих цілей передбачено підвищену зручність, порівняно з іншими популярними сервісами.

  Рекламний блок