Компонент Widjetkit для WordPress. Інструкція по установці і настройці

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці CMS

widgetkit_iconКомпанія Yootheme досить відома в колах веб-розробників і славиться своїми шаблонами для WordPress і Joomla. Однак в арсеналі даної фірми є не тільки шаблони, але і парочка козирів, у вигляді відмінних компонентів. Один з них носить горду назву Widgetkit. З його допомогою можна легко зробити дуже якісну галерею, або пристойного вигляду слайдшоу. Також є можливість вставити карту Google, медіаплеєр, оформити контент у вигляді «акордеона» і багато іншого. Взагалі, можливостей безліч.

Відразу попереджаю - компонент платний. Але є можливість завантажити безкоштовну версію з сайту розробника, ось звідси http://www.yootheme.com/widgetkit/downloads/download?layout=single. Вона трохи урізана в порівнянні з платної версії, але, я думаю, на перший час вам вистачить.


Скачать widjetkit

Установка

Встановлюється Widgetkit також, як і будь-який інший плагін для WordPress. В головному меню адмін-панелі вибираємо Плагіни/Додати новий.

Добавить плагин

Потім потрібно натиснути кнопку Завантажити, а потім вибрати скачаний файл з диска. Після чого натискаємо Встановити.

Установить плагин

На цьому установка компонента Widgetkit завершена.

Після активації плагіна, в меню зліва з'явиться пункт з відповідною назвою, звідки і будуть проводитися всі основні налаштування Widjetkit.

Widjetkit

Настроювання та використання

В меню налаштувань бачимо, які з розширень доступні у безкоштовній версії компонента. Це Lightbox, Media Player, Slideshow і Spotlight.

У повній версії додадуться ще Slideset, Gallery, Map, Accordion і Twitter. Ми з вами поговоримо про всіх можливих розширень.

Возможные расширения

1. Accordion

Організує ваш контент у вигляді «акордеона». Для наочності, можете подивитися приклад його роботи ось тут http://www.yootheme.com/widgetkit/examples/accordion.

аккордеон пример

Перебуваючи у пункті Accordion, натискаємо Create your first accordeon. Якщо у вас повна версія програми з демонстраційними даними, то натискаємо Add new. Як кажуть «краще один раз побачити, ніж сто разів почути», тому пропоную вам ознайомитись зі скріншотом, де я спробував відобразити можливості і налаштування даного розширення.

Настройки accordion

Створивши новий «акордеон», його необхідно вставити у ваші статті або інший контент. Для цього використовується так званий shortcode. У вашого «акордеона» є свій ідентифікаційний номер, подивитися його можна також у вікні налаштувань.

shortcode

Щоб вставити accordion в статтю, необхідно скопіювати цей shortcode і вставити у текстовому редакторі WordPress в потрібне місце. Є ще один спосіб вставки. В редакторі WordPress з'явиться кнопка widget8, натиснувши яку можна вибрати створений вами «акордеон», і він автоматично вставится в потрібне місце.

2. Gallery

widget11Дане розширення дозволяє красиво оформити ваші зображення з застосуванням різних ефектів і стилів. Приклад використання можна подивитися ось тут http://www.yootheme.com/widgetkit/examples/gallery. Створити нову галерею можна на вкладці Gallery у налаштуваннях Widgetkit, натиснувши на кнопку Add New. Щоб додати фото в галерею, необхідно вибрати потрібну папку в правій частині екрану і натиснути Add Photo to Gallery.

widget10

Після того, як фотографії були додані, можна переходити до налаштування їх відображення. Представляю вам опис налаштувань.

Style - можна вибрати один з попередньо встановлених стилів галереї.

Width - ширина зображення.

Height - висота зображення.

Autoplay - автоматичне програвання.

Order - порядок відображення.

Autoplay Interval (ms) - інтервал в мілісекундах, через який будуть автоматично змінюватися картинки.

Effect Duration (ms) - тривалість ефекту між автопроигрыванием.

Start Index - номер зображення, з якого почнеться показ.

Navigation - показувати чи ні стрілки переходів.

Buttons - показувати чи ні кнопки навігації.

Slices - кількість нарізок зображення при ефекті переходу.

Effect - вибір ефекту анімації.

Caption Animation Duration - швидкість анімації опису внизу зображення.

Lightbox - увімкнення або вимикання ефекту лайтбоксу при натисканні на зображення.

Закінчивши з налаштуваннями, зберігаємо зміни натиснувши Save сапдеѕ.

Вставити галерею в статтю можна також як і Accordion з допомогою Шорткода або кнопкиwidget8 в редакторі.

Рекламний блок