вирізати людини в Фотошопі

Рекламний блок

Раніше, було популярно фотографуватися в студії, щоб потім фотограф обробив Ваші фотографії і замінив задній фон. Зараз Ви можете зробити все це самостійно. Все, що потрібно: цифрове фото, комп'ютер і програма Adobe Photoshop.

У статті ми розглянемо, як вирізати людини з фото в Фотошопі, а потім вставити його на інше зображення. Якщо Ви захочете, можна також зробити чорно-біле зображення з кольорового. Перейшовши за посиланням, Ви зможете ознайомитися зі статтею на цю тему.

Для прикладу візьмемо дві фотографії. З першої виріжемо сидячого чоловіка і вставимо його на інший фон, для фону будемо використовувати друге фото.

Почнемо ми з того, як вирізати фото в Фотошопі. Для того щоб це зробити, потрібно спочатку правильно виділити людину. Існує кілька способів виділення в Фотошопі, при цьому використовуються різні інструменти. Прочитайте статтю, перейшовши за посиланням, і оберіть той, який найбільше підходить до людини, якого потрібно вирізати з фотографії.

Якщо на фото дівчина з країнами волоссям, або у хлопця волосся стирчать в різні боки, прочитайте: як виділити волосся у Фотошопі.

Відкриваємо зображення з чоловіком. На Панелі інструментів вибираємо «Quick Selection Tool» (Швидке виділення). Тепер потрібно виділити людину на фото. Для цього клікаєм по ньому мишкою, виділена область буде позначена пунктирною лінією, і після кожного кліка вона буде розширюватися.

Якщо у Вас виділився зайвий фон, натисніть Alt і клацніть по цій області, щоб відняти її виділення. Можна натиснути і на пензлик з мінусом у налаштуваннях інструменту. Також вибирайте відповідний розмір для кисті виділення.

Как вырезать человека в Фотошопе

Після того, як чоловік на фото буде повністю виділений, переходимо до палітрі шарів. Тут потрібно розблокувати фоновий шар. Клікаємо по ньому два рази мишкою. У наступному діалоговому вікні нічого міняти не потрібно, натисніть «ОК». Після цього, замочок навпаки шару «Background» (Фон) зникне.

Якщо цього не зробити, вирізаний людина на фото буде відображатися на білому тлі. Нам же потрібен прозорий фон, щоб можна було вставити людини на іншу фотографію.

Тепер інвертуємо виділення: натисніть клавіші Ctrl Shift I». Це ми робимо для того, щоб на фото було виділено не сама людина, а фон навколо нього.

Натискаємо клавіші Ctrl X». Таким чином, ми вирізали людини з фото в Фотошопі. Чорні і білі клітинки означають, що він знаходиться на прозорому тлі. Ви можете зберегти людину на прозорому фоні в Фотошоп, а потім вставити його на будь-яке інше зображення.

Отже, ми перейшли до другої частини статті. Давайте замінимо фон для фото в Фотошопі.

Відкриваємо фотографію або зображення, яке буде використовуватися в якості нового фону. У прикладі це гори. На Панелі інструментів вибираємо «Move Tool» (Переміщення) і перетягуємо його на фото з вирізаним людиною.

Переходимо на палітру шарів і поміщаємо шар з новим фоном в самий низ: перетягніть його, використовуючи мишку.

З-за того, що два фото були різного дозволу, розмір зображення гір дуже великою, по відношенню до витесаному людині. Застосовується до зображення вільне трансформування.

На палітрі шарів виділяємо мишкою шар, на якому розміщена фотографія гір, у прикладі це «Layer 1», і натискаємо комбінацію «Ctrl T». З'явиться рамка з маркерами навколо зображення. Для зменшення розміру фото, потягніть мишкою за будь-маркер. Щоб не порушити пропорції, натисніть і утримуйте клавішу «Shift».

Давайте таким же способом зменшимо і розміри чоловіки. Але тепер на палітрі шарів, виділіть шар, на якому знаходиться вирізаний людина.

В результаті, у нас вийшло таке зображення.

Як бачите, вирізати людини з фото в Фотошопі, а потім замінити фон на фотографії, не так вже й складно. Спробуйте кілька разів, і буде виходити все краще і краще.Рекламний блок