Як встановити драйвера для Windows 8

Рекламний блок

Драйвер – це спеціальна програма, яка пов'язує між собою апаратну і програмну частини комп'ютера. Отже, без них, система працювати просто не буде, або ж буде працювати не коректно. У статті я розповім кілька способів, з допомогою яких можна встановити драйвера для Windows 8.

Для початку, підведіть курсор мишки у правий верхній кут, щоб викликати бічну спливаючу панель, і виберіть у ньому пункт «Параметри».

Как установить драйвера для Windows 8

Далі клацніть по кнопці «Панель управління».

В панелі керування переходимо в «Диспетчер пристроїв».

Автоматичний пошук драйверів

У списку знайдіть пристрій, навпроти якого стоїть або знак оклику, як у мене, або питальний жовтий знак. Розгорніть його, натиснувши на стрілку ліворуч.

Якщо драйвера для пристроїв з списку не встановлені, навпроти них буде стояти жовтий знак оклику. Клікніть по одному з пристроїв і виберіть з контекстного меню пункт «Оновити драйвери».

Далі вибираємо «Автоматичний пошук оновлених драйверів».

Операційна система сама виконає пошук відповідних драйверів на комп'ютері або в Інтернеті, і встановить їх. Дочекайтеся закінчення процесу установки.

Установка драйверів вручну

Для цього натискаємо правою кнопкою миші по пристрою і відкриваємо «Властивості».

У вікні властивостей переходимо на вкладку «Відомості» і з випадаючого списку вибираємо «ІД обладнання». У полі «Значення» виберіть один з пунктів, клікніть по ньому правою кнопкою миші і натисніть «Копіювати».

Тепер в адресний рядок браузера введіть devid.info – на цьому сайті можна завантажити драйвера. У рядок пошуку вставити скопійований рядок і натисніть «Шукати».

У наступному вікні вкажіть операційну систему Windows 8, відкриється список драйверів для Вашого пристрою. Щоб завантажити їх, натисніть на дискетки.

Далі натисніть на посилання в рядку «Оригінальний файл».

Підтвердіть, що Ви не робот і клацніть по посиланню нижче.

Знайдіть завантажений файл у папці «Завантаження» на своєму комп'ютері.

Далі на системному диску, я створила папку, де будуть зберігатися всі драйвера, які створені вручну – «instal_drive». У ній створіть пусту папку – «new», і розпакуйте в неї завантажений драйвер.

Тепер знову повертаємося до диспетчера пристроїв, натискаємо правою кнопкою миші по пристрою, для якого будемо встановлювати драйвера і з контекстного меню вибираємо «Оновити драйвери».

В наступному віконці клікаєм по пункту «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері».

Далі клацаємо за пунктом «Вибрати драйвер зі списку встановлених драйверів».

У наступному вікні натискаємо кнопку «Далі».

Виберіть пункт «Встановити з диска».

Далі натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть папку на комп'ютері, в яку Ви розпакували викачані драйвера. Натисніть «ОК».

Після цього, драйвер успішно встановиться на Ваш комп'ютер або ноутбук.

Скачати драйвера з офіційного сайту

Для цього Вам потрібно зайти на офіційний сайт виробника Вашого комп'ютера або ноутбука. Введіть в пошуковому рядку браузера модель пристрою, і там же можете дописати слово драйвера. Потім перейдіть на офіційний сайт.

У мене відразу відкрилася сторінка «Drivers & Tools». Тут потрібно вибрати встановлену операційну систему і вибрати зі списку пристрій, для якого потрібно завантажити драйвера.

Установка драйверів за кодом екземпляра пристрою

Знайти необхідні драйвери за кодом екземпляра пристрою – це ще один варіант.

Для цього в диспетчері пристроїв знову натискаємо правою кнопкою миші по пристрою, для якого будемо шукати драйвер, і вибираємо зі списку «Властивості». У вікні властивостей переходимо на вкладку «Відомості» і з випадаючого списку вибираємо «ІД обладнання». Тут зверніть увагу на підкреслені на малюнку цифри напроти слів VEN і DEV.

Далі переходимо на сайт www.pcidatabase.com. Тут у полі «Vendor Search» вводимо цифри напроти VEN, в полі «Device Search» – навпаки DEV, потім натискаємо «Search».

У новому вікні В полі «Chip Description» буде написано повну назву Вашого пристрою, в полі «Vendor Name» – його виробник.

Тепер можете сміливо заходити на офіційний сайт розробника пристрою і качати для нього драйвера.

Сподіваюся перерахованих способів достатньо. Вибирайте один з них і встановлюйте драйвера на операційну систему Windows 8.Рекламний блок