Безкоштовний антивірус для Windows 7 (XP, Vista)

Рекламний блок

Без антивірусних програм нині нікуди! Швидкості з'єднання з Інтернетом ростуть і разом з ними зростає і кількість вірусів, якими кишить всесвітня павутина. Із зростанням швидкостей ми можемо й не помітити, як швидко на наш вінчестер закачаются всі самі нові і небезпечні віруси. Тому, на кожному комп'ютері повинен стояти хоча б простенький антивирусник, як для захисту, так і для власного заспокоєння.

Хороші антивірусні програми з актуальними базами – це справа не з дешевих і не кожен може собі дозволити таке задоволення. Ламати платні антивирусники – це справа «на любителя», та й не кожен користувач з цим впорається. Я також сумніваюся, що в нинішній час хороший фахівець, який себе поважає або фірма буде ставити вам піратське програмне забезпечення. Боротьба з віртуальним піратством набирає обертів, тому «палитися» з-за однієї ламаної програмки заради вас ніхто не буде.

Крім платних антивірусних програм існують звичайно і безкоштовні. Вони не зовсім безнадійні і деяку захист роблять не гірше, ніж платні. Однією з таких антивірусних програм є Security Essentials від компанії Microsoft. Скачати безкоштовно Microsoft Security Essentials російською мовою.

З установкою даного антівірусника не повинно виникнути жодних труднощів. Запускаєте його в перший раз і перше, що вам необхідно зробити – це оновити бази, про це повідомить вам і сам антивирусник на своїй Головній вкладці»

Бесплатный антивирус для Windows

Якщо цього не сталося, то перейдіть на вкладку «Оновлення» та натисніть на відповідну кнопку:

Поки ви не виконаєте оновлення, вам навряд чи будуть доступні інші вкладки «Журнал» і «Параметри».

Після того, як оновлення завантажаться можна вже перейти у вкладку «Параметри» і виконати там деякі налаштування:

У розділі «Додатково» пташки повинні стояти навпроти пунктів:

1. Перевірити архівні файли

2. Перевірка змінних носіїв

3. Створити точку відновлення системи

Заплановану перевірку можна відключити, робиться це у відповідному розділі «Запланована перевірка». Краще перевіряти комп'ютер самостійно в зручний для вас час

У розділі «Захист в реальному часі» ця сама захист обов'язково повинна бути включена і пташка повинна стояти навпроти однойменного пункту.

Не забудьте зберегти зроблені вами зміни.Рекламний блок