Як змінити адресу електронної пошти?

Рекламний блок

kak-izmenit-adres-elektronnoy-pochtyi-mail-ru-gmail-yandeks

І знову ми повертаємося до електронної пошти. Сьогодні розберемо один цікавий питання, який поставив Сергій М. А запитує він наступне: чи можна поміняти адресу своєї електронної пошти і якщо так, то як?

На жаль, Сергій, змінити адресу електронної пошти не дає жодна з відомих поштовий служб, включаючи Яндекс.Пошту, Mail.ru і Gmail. Пояснити це легко. Уявіть, що ви змінили адресу пошти, але знаєте тільки ви. Всі ті листи, що ви повинні отримувати, будуть приходити на вже невикористаний поштову скриньку або будуть повертатися назад відправнику. При цьому поштовий сервіс не може налаштувати переадресацію, тому що колишній поштова адреса може бути зайнятий іншим користувачем. Погодьтеся, логіка в цьому є.

Якщо ж вам так хочеться змінити адресу своєї пошти, тоді простіше буде створити новий e-mail, благо, це займає лише кілька хвилин вільного часу. В такому разі можна буде використовувати відразу два поштові скриньки: з нового почати розсилати листи з позначкою, що це ваш новий e-mail, а на старому ви можете переглядати листи, що надходять від користувачів, які ще не знають вашого нового адреси електронної пошти.

Зате ви завжди можете поміняти свої ім'я і прізвище в поштовій скриньці - це частково може стати альтернативою для зміни e-mail. Покажу приклад на основі Яндекс.Пошти.

Заходимо в свою поштову скриньку. У правій частині екрана ви побачите значок шестерінки. Натисніть на нього і з'явиться меню. В ньому виберіть пункт «Особисті дані, підпис, портрет».

Переходимо на сторінку і міняємо ім'я з прізвищем, натиснувши на кнопку «Зберегти» у нижній частині сторінки.

Загалом, якщо вам захотілося змінити адресу електронної пошти, просто створіть нову поштову скриньку. Або поміняйте особисті дані.

Рекламний блок