Як виправити помилку Shockwave Flash, Google Chrome?

Рекламний блок

З кожним днем, з кожною новою версією браузер від Google набирає більше і більше очок в гонці браузерів. Компанія виробник регулярно випускає оновлення, що закриває уразливість, патчіть баги, загалом, робота ведеться колосальна. Але, не дивлячись на всі пророблений, залишається реальна проблема з роботою плагіна Shockwave Flash, вірніше з його періодичними падіннями, яке, м'яко кажучи, ну дуже заважають роботі. Ситуація все ж не така безвихідна, як здається. Отже, приступимо...

Так у чому ж корінь проблеми?

Хотіли як краще, а вийшло як завжди – таким афоризмом, як не можна точніше можна описати проблему з Shockwave Flash, Google Chrome. Здавалося б, вбудований в браузер Flash Player позбавляє користувача від необхідності завантажувати й установлювати цю програму додатково – які можуть бути проблеми? Можуть і таки є! Сьогодні рідко зустрінеш комп'ютер, на якому встановлений всього один інтернет браузер, і лише трохи менше, ніж ні одного комп'ютера, де цей єдиний браузер Google Chrome. Крім нього як мінімум є Internet Explorer, який поставляється дрібно-м'якими разом з операційною системою, а також частенько робота в інтернет ведеться паралельно з Opera, Firefox і інших Maxthon'ів та Safari. Причому абсолютно всі відмінні від Google Chrome браузери використовують Flash Player, встановлений в систему.

Как устранить ошибку Shockwave Flash в Google Chrome?І ось, коли Google Chrome запущений, він починає запускати всі розширення і плагіни, одночасно підключаючи свій вбудований, так і встановлений зовнішній Flash Player, а в підсумку маємо невблаганний «The following plugin has crashed: Shockwave Flash»...


Як виправити помилку Shockwave Flash в Google Chrome

Оскільки проблема викликана роботою відразу декількох плагінів Flash Player одночасно, буде цілком логічним залишити в роботі всього лише один. Щоб вимкнути зайві Flash Player и, заходимо в меню налаштувань модулів, ввівши в рядок фразу: chrome://plugins. Ще в це меню можна потрапити наступним чином: Налаштування – Показати додаткові налаштування – Налаштування вмісту – Відключити окремі модулі. Зверху в правому куті сторінки потрібно розгорнути значок« », після чого нам відкривається повна картина підключених модулів, в тому числі і наші Flash – плагіни, число яких більше одного. Визначити, який з них є вбудованим до болю просто – у вказаному шляху розташування вбудованого плагіна обов'язково має бути «...Google\Chrome\ ...», всі інші шляхи, у яких немає цього, відносяться до встановленого в системі плагінів.

Как устранить ошибку Shockwave Flash в Google Chrome?Якщо у своїй роботі ви користуєтеся тільки браузером Google Chrome, рекомендую вимкнути всі «зовнішні» плагінів Flash. У разі використання паралельно ще й інших браузерів, було б правильно вимкнути відповідний вбудований плагін, залишивши включеним встановлений в систему (адже він необхідний для нормальної роботи інших браузерів). Для відключення певного плагіна потрібно у відповідному блоці натиснути на посилання «Вимкнути». Не варто також забувати про своєчасне оновлення плагіна з офіційного сайту. Врахуйте, що вбудований плагін оновлюється разом зі свіжою версією Google Chrome, так що підтримуйте актуальність свого софта!

У разі, якщо виконані маніпуляції не допомогли, і проблема залишається, можна спробувати видалити Adobe Flash Player з системи взагалі. Закрийте попередньо браузер (всі відкриті браузери) та скористайтесь меню «Видалення програм» в «Панелі управління». Для цього можна скористатися також альтернативними програмами-деинсталляторами, не буде зайвим після видалення провести очищення реєстру і перезавантажити комп'ютер. Якщо ж крім Google Chrome використовуються інші браузери, для роботи яких необхідний Adobe Flash Player, встановіть потім заново свіжу версію. Після чого ще раз спробуйте змінити налаштування плагінів в меню управління модулями. Про те, як правильно видалити з системи Adobe Flash Player, можете прочитати в цій статті.

Апаратне прискорення, як одна з причин падіння Flash Player

У налаштуваннях Adobe Flash Player за замовчуванням апаратне прискорення включено. Іноді ця обставина може привести до дефектів (артефактів) при відтворенні відео в браузері, також можливо і «підвисання» плагіна. У таких випадках проблему можна спробувати вирішити шляхом вимкнення апаратного прискорення у налаштуваннях Flash. Зробити це можна двома способами:

1. Відкрийте у вікні браузера будь-ресурс, на якому було б відео на Flash. Для цього цілком підійде популярний youtube.com. На будь-якому вподобаному відео зробіть правий клік мишкою і виберіть пункт «Параметри». У діалоговому маленькому меню зніміть галочку навпроти рядка «Включити апаратне прискорення».

Как устранить ошибку Shockwave Flash в Google Chrome? 2. У другому варіанті спробуємо запустити браузер спочатку з відключеною опцією апаратного прискорення, задавши параметр запуску програми. Отже, правим кліком по ярлику нашого браузера від Google викликаємо контекстне меню і переходимо в «Властивості». Вибираємо вкладку «Ярлик» і в самому кінці шляху запуску програми додаємо параметр «-disable-accelerated-video».

Как устранить ошибку Shockwave Flash в Google Chrome?І ще як варіант...

Причиною краху Shockwave Flash також може бути і спеціально створена для безпечної роботи плагінів т. н. пісочниця. Оскільки це може стати темою для окремої статті, не буду тут гаяти час на пояснення поняття «пісочниці» і принципу її роботи, скажу лише, що якщо всі варіанти виявилися безуспішними, то можна до параметрів запуску браузера додати наступне: «-disable-flash-sandbox». В даному випадку шлях запуску Google Chrome буде закінчуватися ось так: «...\chrome.exe -disable-accelerated-video -disable-flash-sandbox».

Підіб'ємо підсумки. Сьогодні ми з вами розібралися, доак усунути помилку Shockwave Flash, Google Chrome, щоб мати можливість спокійного серфінгу. Тепер вам під силу самостійно вирішити цю проблему, а також допомогти друзям. Чекаємо ваших коментарів!

Рекламний блок