Як перевернути відео в Windows Media Player

Рекламний блок

Думаю, хоч раз, але з кожним траплялася така ситуація: у відпустці, при зустрічі з друзями або просто у повсякденному житті Ви вирішили закарбувати цікавий момент, і під рукою виявився смартфон, планшет або цифровий фотоапарат. Начебто все відмінно, і на пристрої відео проглядається чудово, але при перегляді на ноутбуці чи комп'ютері воно відтворюється перевернутим на 90, а то й 180 градусів. Погодьтеся, дивитися його з поверненою головою не дуже зручно, особливо якщо тривалість відео півгодини, ну або ще більше. А якщо Ви захочете завантажити його куди-небудь, наприклад: в контакт, instagram або YouTube, кому буде цікаво дивитися його в неправильній орієнтації.

Windows Media Player – є стандартним програвачем для операційної системи Windows. Саме цим пояснюється його популярність серед користувачів. Але коли виникає необхідність перевернути відео, скажімо на 90 градусів, для комфортного перегляду – виникають питання. Адже, незважаючи на велику кількість різних функцій, перевернути відео в Windows Media Player у Вас не вийде.

Тому давайте розбиратися, які способи нам все-таки допоможуть перевернути відео на комп'ютері.

Спосіб перший

Перший і найлегший спосіб не вимагає ніяких спеціальних програм. Ви, як завжди, запускаєте відео, і воно відкривається у програвачі Windows Media Player. Потім, у правому нижньому кутку, натискаєте кнопочку «На весь екран».

Как перевернуть видео в Windows Media Player

Далі необхідно просто виконати поворот екрану в потрібну сторону. Як це зробити, описано в статті, як перевернути екран на комп'ютері. Для нашого випадку підійде «Варіант 1». Але необхідно зазначити, що кожен раз при перегляді відео, Вам доведеться виконувати ці дії. Якщо Ви хочете зберегти відео в нормальній орієнтації – переходимо до наступного способу.

Спосіб другий

В даному випадку потрібно завантажити і встановити на комп'ютер програму від Microsoft Movie Maker або Кіностудії Windows Live, її сучасну і перероблену версію. У цьому Вам допоможе стаття, де завантажити Movie Maker для Windows 7.

Програма безкоштовна, досить проста і функціональна, не вимагає від користувача ніяких спеціальних навичок. Відео з її допомогою Ви зможете перевернути всього за пару кліків. Крім того, трохи розібравшись, Ви зможете створити в ній гарний відеоролик, додавши спецефекти і музику.

Основні кроки, які необхідно виконати для повороту відео за допомогою програми, описані в статті – як перевернути відео на 90 градусів на комп'ютері.

Додаємо відео в програму. Потім на вкладці «Головна» шукаємо два трикутника «Повернути вправо на 90 градусів», «Повернути вліво на 90 градусів». Зберігаємо файл і запускаємо його з допомогою звичного Windows Media Player.

Третій спосіб

Третій спосіб полягає у завантаженні і встановленні програвача Media Player Classic. Він досить функціональний, підтримує безліч популярних форматів і операційні системи: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10. Завантажити його можна з офіційного сайту: http://mediaplayerclassic.ru/.

Встановіть програвач на свій комп'ютер. Потім виберіть відео, яке необхідно перевернути, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Відкрити за допомогою» – «МРС-НС». Якщо в списку програвача немає, клацніть по кнопці «Вибрати програму» і знайдіть його.

Відкривається вікно програвача і починається відтворення відео. Тепер робимо активної цифрову клавіатуру, натисканням кнопочки NumLock, і з допомогою комбінації клавіш Alt 3 – за годинниковою стрілкою, Alt 1 – проти годинникової стрілки, розгортаємо відео до тих пір, поки воно не набуде положення, зручне для перегляду.

Думаю цих способів достатньо, щоб перевернути відео в Windows Media Player. Вибирайте підходящий і переглядайте цікаві моменти з задоволенням.Рекламний блок