Ремонт комп'ютерів на домувибираємо компанію

Рекламний блок

remont-kompyuterov-na-domu-vyibiraem-kompaniyu

Практично у кожного з нас вдома є комп'ютер, а у кого-то їх навіть кілька - уявити своє життя без цієї диво-машини сьогодні практично неможливо. ПК можна використовувати для самих різних операцій: хто-то з його допомогою працює, інші грають в онлайн-ігри, а треті дивляться фільми.

Домашній комп'ютер - штука досить складна і з ним може трапитися якась біда. Наприклад, він перестав включатися або на екрані монітора з'явився банер, який заблокував робочий стіл. У таких випадках потрібна допомога. Просунуті юзери зазвичай самі справляються з такими проблемами, проте якщо мова йде про домогосподарку, то вона, на жаль, в більшості випадків нічого зробити не може. У неї залишається тільки один вихід - звертатися до друзів за допомогою і якщо ті не знають, як виправити неполадку, тоді в компанію з ремонту комп'ютерів. Саме про це ми сьогодні і поговоримо, а саме - розповімо про те, як правильно вибрати фірму.

Відразу варто сказати про те, що на цьому ринку величезне число нечистих на руку майстрів, які хочуть заробити на чужій проблеми. Діють вони дуже просто: найчастіше труднощі настільки легко вирішується, що з нею впоралася б далека від комп'ютерної життя дівчина, однак ці самі майстри починають брехати, що поломка дуже складна і її ремонт обійдеться вам, як мінімум, у кілька тисяч рублів, хоча насправді це не варто і декількох сотень рублів. На жаль, люди часто, як кажуть, «ведуться» на ці слова і платять буквально ні за що великі гроші. Як цього можна уникнути?

  • Чудово, якщо ви будете в курсі самою поломки, тобто дізнаєтеся, що саме у вас зламалося. Відповідь на своє питання часто можна знайти в інтернеті. Зробити це потрібно для того, що б майстер, який прийде до вас додому, не зміг вам «навішати локшину на вуха». Втім, не можна виключати варіант, що він виявиться чесним і виявить справжню поломку. Але такі випадки в наш час відбуваються, як не дивно, нечасто, адже на ремонті ПК можна зробити дуже непогані гроші.
  • Якщо самі ви в комп'ютерах повний «чайник», то напевно у вас знайдеться знайомий, який непогано розбирається в техніці. Попросіть його подивитися ваш девайс. Нехай він далеко не профі в цій справі, але зате зможе вам назвати хоча б приблизну причину виниклої проблеми і вартість її вирішення. Це також допоможе вам уникнути втрати грошей - як тільки майстер зайде в вашу квартиру, ви можете відразу озвучити йому причину неполадки і обдурити вас йому стане важче.
  • Знайти відповідну фірму досить важко, хоча зробити це все-таки можна. Для цього ви можете звернутися до своїх друзів - можливо, вони колись раніше зверталися за допомогою і в них залишилося хороше враження від майстра. Якщо такого досвіду у приятелів не було, отже, сідаємо за комп'ютер (той, який робочий) і починаємо вивчати інтернет.
  • Фірм, що ремонтують ПК на дому, безліч у будь-якому місті - тільки плати гроші. При цьому варто відзначити, що майстрів для ремонту домашніх ПК знайти набагато простіше, ніж для ремонту ноутбуків, тому що в останньому випадку потрібна дорога техніка для діагностики. Тому у випадку з лептопом зазвичай доводиться платити набагато більшу суму.
  • Отже, ми звернулися за допомогою до інтернету. Куди піти у першу чергу? Для початку можете подивитися сайти компаній, що пропонують рішення ваших труднощів, однак варто врахувати, що гарний сайт зовсім не означає, що ви залишитеся задоволені сервісом. Тому є сенс відвідати тематичні форуми, на яких обговорюють подібні фірми. Часто відгуки про них дозволяють зробити перші висновки. Тільки будьте уважніше - деякі як позитивні, так і негативні відгуки можуть виявитися фейковими, так що всьому вірити не можна.
  • Ми начиталися відгуків зайшли на сайт компанії, яка нібито добре справляється з ремонтом, та ще й зайвих грошей не бере. На що варто звернути свою увагу? По-перше, уважно ознайомтеся з послугами, які вам пропонують. Кількість цих послуг побічно свідчить про рівень можливостей фірми, хоча не варто забувати про те, що деякі компанії займаються виключно одним видом ремонту і це теж по-своєму правильно. По-друге, подивіться на фактичну адресу - якщо компанія знаходиться в квартирі, то від її послуг краще відмовитися. По-третє, з'ясуйте, чи є у сервісного центру своя власна лабораторія - це теж один з важливих показників. По-четверте, постарайтеся довідатися про персоналі, а якщо бути точніше, який досвід він має. Погодьтеся, якщо лагодити комп'ютер до вас прийде майстер, тільки вчора закінчив інститут, то це виглядає як мінімум підозріло. Хоча, чого гріха таїти, навіть деякі школярі набагато краще розбираються в поломки, ніж майстри з 15-річним стажем. По-п'яте, вам зобов'язані надати письмову гарантію, адже якщо ПК перестане працювати через день-два після того, як його зроблять «професіонали», то за що ви заплатили гроші?
  • Запам'ятайте, що навіть слідуючи всім нашим порадам ви все одно можете потрапити в халепу - ідеальну фірму знайти вкрай складно, особливо в наш непростий час. Найкращим варіантом буде звернення за допомогою до друзів, які дійсно розуміють в комп'ютерній техніці. Але, на превеликий жаль, такі знайомі є не у всіх.
  • До речі, чи можна довіряти оголошень, розвішаних біля під'їзду? У більшості випадків ці оголошення розвішують не майстри-одиночки, а все ті ж компанії, які у такий спосіб намагаються привернути нових клієнтів. В цьому випадку вартість ремонту навряд чи буде менше, звернися ви спочатку до «професіоналів». Хоча хто знає, а раптом вам пощастить і ви потрапите на розумного, та ще й чесного майстра?

    Рекламний блок