Shareman — безкоштовний додаток для завантаження та обміну мережевими файлами

Рекламний блок

Shareman (Шареман) — безкоштовний додаток для ОС Windows 7 і вище, яке, використовуючи закритий вихідний код, допомагає завантажувати і обмінювати файли.

Це унікальний програмний продукт, який з максимальною ефективністю виконує відразу чотири глобальні завдання в один і той же час:

 • файлового каталогу;
 • скачування;
 • файлообмінного клієнта;
 • чату.
 • У файловому каталозі зібрано різноманітний контент. Це безліч фільмів, книг, ігор та іншого. І все вищеописане обчислюється тут, як правило, терабайтах, тому кожен зможе знайти те, що необхідно саме йому. Зберігання та поширення інформації абсолютно вільно.Скачать Shareman

  Звичайно, мало хто захоче просто дивитися на величезний каталог без скачування, тому дана утиліта оснащена і власним менеджером скачування. Потрібно всього лише вибрати фільм або гру, який вам найбільше сподобався, і почати завантаження. І якщо цей варіант вже не раз був викачаний, то весь процес займе у вас не більше пари хвилин. Це забезпечується тим, що для скачування використовується не один конкретний сервер, а всі комп'ютери, що входять в мережу, з цим файлом на жорсткому диску.


  Ще однією опцією Шаремана можна назвати наявність файлообмінного клієнта. Люди, які не далекі від альтруїзму, зазвичай не тільки беруть, але і віддають якусь інформацію. Щоб це зробити, потрібно у вкладці завантажень перейти до завдань і при додаванні публікації внести свій контент, який ви і хотіли б представити іншим користувачам. Тепер це файл буде видно через пошук, і будь-який клієнт зможе з легкістю завантажити його собі.бесплатную программа для Windows

  Четвертим і останнім пунктом можна винести можливість поговорити у вбудованому чаті. У ньому є різні кімнати і абсолютно не схожі один на одного люди. Тому розмова завжди буде захоплюючим.Скачать Shareman – бесплатную программа для Windows

  Ще одна особливість цієї програми-це передбачений батьківський контроль, наявність плеєра, автоматичної настройки Windows Firewall і UPnP роутера, а також загальний доступ до свого контенту.

  Величезна гідність Shareman це те, що він працює без включеного браузера і сайтів - трекерів, на відміну від попередніх аналогічних програм. Реєстрація та інсталяція спеціального програмного забезпечення для роботи з торрентами не потрібно – Шареман про все подбає сам. Щоб робота була зручніше, весь багатотисячний контент розбитий по категоріях - «Золотий хіт», «новинки», «рекомендації дня» і так далі. Дружнє ставлення Шаремана робить роботу з ним доступною і зрозумілою навіть новачкам.

  Але у цієї програми є і свої особливості, про які не варто забувати тих, чий комп'ютер володіє невисокою потужністю. Варто відзначити, що при частоті процесора менше 1 ГГц при завантаженні великих файлів робота комп'ютера стане дуже повільною. Для прискорення завантаження можна працювати в режимі Турбо, але це призводить до того, що трафік поглинається в великій кількості і при лімітному пакеті буде дуже невигідно.
  Shareman просто незамінна програма для тих, хто час від часу працює з трекерами. У додатку можна відзначити величезну кількість позитивних аспектів, що не може не подобатись користувачам. Можна сказати, що це відмінний конкурент будь-якого сучасного трекеру.

  Shareman – безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом, яка найбільш ефективно поєднує в собі функції файлового каталогу, завантажувача контенту, файлообмінного клієнта і чату.

  Рекламний блок