Як видалити історію браузера?

Рекламний блок

Нещодавно ми розглядали як очистити кеш браузера, а сьогодні ми розглянемо, як очистити історію в браузері. Цілі для цього можуть бути абсолютно різні, але в будь-якому випадку є необхідність уберегтися від зайвого спостереження з боку іншого користувача комп'ютера. Адже мало кому приємно, коли за ним стежать.

Тому що історія у браузері, це дійсно знахідка для будь-якого шпигуна. Від сюди можна дізнатися про користувача практично все: які в нього інтереси, на яких сайтах найчастіше буває, з якими людьми спілкується. Ось тому іноді виникає необхідність врятувати цю інформацію від потрапляння в чужі руки.

Будь-який браузер веде журнал, в який записує всі відвідувані сайти. Якщо Ви не хочете, щоб за вами хто-небудь шпигував, то необхідно час від часу очищати історію. Ще в кожному інтернет браузері є ще така функція, як приватна вкладка. Якщо через неї відвідувати сторінки в інтернеті, то в журнал нічого не буде записуватися. Ну а поки, розглянемо, як очистити історію в найбільш поширених браузерах.

Як видалити історію в мозілі?

Якщо Ви користуєтеся браузером Firefox, то зайдіть в налаштування і відкрийте розділ «Журнал».


меню в мозиле

Далі, у випадаючому контекстному меню натисніть на кнопку «Видалити історію».

удалить историю в мозилеІ там буде випадаюче меню з можливістю вибрати за який час слід очистити історію відвідувань. Далі натискаємо на кнопку «Очистити зараз» і журнал чистий.

удаляем историю в мозиле

Як видалити історію відвідувань в яндексі?

У браузері Яндекс це можна зробити як показано на наступному малюнку:

зайдіть у налаштування і відкрийте розділ «Історія».

Как удалить историю в Яндекс браузере

І там буде прям така кнопка «Очистити історію...».

очистка истории в яндексе

Як бачите, видалити історію відвідування сайтів не складає особливої праці. Все робиться буквально в два кліка. В інших браузерах, все робиться приблизно так: заходимо в розділ історії і натискаємо на кнопку «Видалити». Можливі деякі, незначні відмінності, але логіка скрізь та сама.

До речі, історію подій ведуть не тільки браузери, але і більшість популярних месенджерів. І навіть сама операційна система записує багато цікавої інформації. Потрапити в системні журнали можна через Панель управління, в розділі Адміністрування, там буде спеціальний браузер для них.

Так що якщо є необхідність, то можна багато куди почерпнути важливої інформації. Але серед лідерів по інформативності, звичайно є історія відвідування сайтів. Так що тримайте журнали в чистоті. Удачі! ??

Рекламний блок