змінити логотип в Joomla?


Написав admin. Опубліковано в рубриці CMS

joomla логоЗдрастуйте, шановні читачі блогу. Сьогодні мова піде про питання, що особисто поставив мене в глухий кут, коли я тільки почав освоювати створення сайтів на Joomla (читання, які ще бувають системи управління контентом). Це питання пов'язане з розміщенням або зміною логотипу. Я підозрював, що це має бути досить просто, адже на абсолютно всіх сайтах є логотип і скрізь він унікальний. Мені здавалося, що в адмінці просто зобов'язана бути кнопочка «Змінити логотип», і залишалося тільки клацнути по ній і завантажити на сайт нову картинку. Як не дивно, такий кнопочки не виявилося. Тоді, помізкувавши, я вирішив вставити HTML-код картинки прямо в index.php шаблону. Через деякий час я зрозумів, що такий підхід теж неправильний – логотип з'являвся у найнесподіваніших місцях, але тільки не на своєму законному місці.


У підсумку, поблукавши трохи по просторах інтернету, я знайшов відповідь на якомусь форумі. Все виявилося дуже логічно. Потрібно створити модуль Custom HTML (Довільний HTML-код), вставити туди код з картинки і помістити цей модуль в позицію logo – ця позиція присутня практично у всіх відомих шаблонах.

Тепер розглянемо все по порядку.

1. Заходимо в адмін-панель Joomla.

2. Вибираємо Розширення/Менеджер модулів.

Менеджер модулей

3. У правому верхньому куті натискаємо кнопку Створити.

Создать

4. У вікні вибору модулів тиснемо на Довільний HTML-код. З'явиться вікно настройки модуля.

5. Необхідно ввести заголовок і вибрати позицію – logo.

Редактирование модуля

6. Внизу сторінки в полі Довільний текст вставляємо наше зображення або з допомогою WYSIWIG-редактора, або шляхом вставки HTML-коду картинки.

7. Натискаємо кнопку Зберегти .Сохранить