Струменевий принтер – не минуле століття

Рекламний блок

Принтер досить давно став необхідним доповненням до комп'ютера, без нього неможливо обійтися в офісі і в домашніх умовах без нього теж складно.


Найбільш часто використовують струменеві та лазерні принтери. Хоча користуються і менш популярними видами начебто твердочернильных і світлодіодних принтерів. Матричні принтери активно використовують в державних установах.

При здешевленні лазерних принтерів, струменевих пророкували швидке забуття і догляд у фото-майстерні. Вони більш примхливі, чорнило закінчуються просто на очах, забиваються друкуючі головки. Але кольорові фото вони друкують набагато краще лазерних.

Це стало однією з основних причин подальшого розвитку струминних принтерів.
Одним з прекрасних зразків сучасного і надійного в роботі принтера canon mg5440. Формально це не принтер, а багатофункціональний пристрій, що включає в себе сканер і функціонал копіра.

Однією з переваг даної моделі є можливість виводу на друк без участі комп'ютера. Для цього передбачено кілька видів роз'ємів для різних носіїв і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.


Також дана модель здатна друкувати не тільки на різній папері і плівці, але на CD і DVD-дисках.
Ще одна важлива річ – цей принтер чудово працює з системою безперервної подачі чорнил. СНПЧ – пристрої, вдохнувшие в струменеві принтери друге дихання. По суті це резервуари з чорнилами підключені безпосередньо до картриджа. Це замінює ненависний багатьма людьми процес заправки картриджа з допомогою шприца.


Деякі магазини, приміром, інтернет магазин ТМ Лаки-принт в Москві, постачають принтери і МФУ вже з встановленою системою. До речі, інтернет магазин Лаки-принт буде корисний не тільки жителям Москви, які можуть з легкістю придбати там техніку за конкурентними цінами, але і всім розуміють російську мову користувачам Інтернету, так як описи техніки там повні, точні й лаконічні.

Рекламний блок