Як видалити розширення в Гугл Хром?

Рекламний блок

udalenie-rasshireniy-v-google-chrome

Для Google Chrome існує величезна кількість розширень, які значно розширюють функціонал інтернет-браузера. Наприклад, розширення Google Mail Checker миттєво повідомить вам про отримання листа. І таких розширень - тисячі. Встановити їх можна за допомогою офіційного інтернет-магазину Chrome.

Але одна справа - установка розширення, і зовсім інша - його видалення. Не всі користувачі знають, як видалити розширення, тому поговоримо про цей процес більш докладно.

Існує два способи видалення і почну я з більш простого.

Перший спосіб

Запустіть браузер Google Chrome. У правій верхній частині екрану ви побачите іконку необхідного розширення. Для того, що б видалити його, вам необхідно навести курсор миші на потрібну іконку, натиснути на праву кнопку миші, тим самим викликавши меню і вже в цьому меню натиснути на пункт «Видалити з Chrome», наприклад:

Після цього система попросить вас підтвердити видалення розширення. Для цього натисніть кнопку «Видалити».

Все, більше від вас нічого не потрібно.

Другий спосіб

Цей спосіб нітрохи не складніше першого, але вам доведеться зробити більше зайвих рухів мишкою.

Отже, натискаємо на кнопку у вигляді трьох смужок, що знаходиться в правій верхній частині екрану. З'явиться меню, в ньому потрібно вибрати пункт «Налаштування».

Потрапивши на сторінку налаштувань, в лівій частині екрана ви знайдете меню. У ньому потрібно вибрати пункт «Розширення».

На сторінці розширень поряд з потрібним з них ви побачите значок корзини. Натисніть на нього, що б провести видалення.

Далі, як і в першому випадку, необхідно буде підтвердити видалення, натиснувши на кнопку «Видалити».

Розширення видалено.

Рекламний блок