Локальна мережа через Hamachi

Рекламний блок

У наше століття, коли розвинута «світова павутина» обплутує планету буквально кількома шарами, локальні мережі, здавалося б, відійшли на друге місце, міцно зайнявши нішу єднання комп'ютерів великих компаній – з одним але: більшість програм хоч і обзавелося можливістю з'єднання через інтернет, все ще здатні і навіть воліють локальну мережу. Крім того, інтернет-з'єднання часто контролюється розробниками програм, т. к. здійснюється через їх сервер – що до вподоби людям, які віддають перевагу безкоштовні програми. Вихід?


«Потрібно дати можливість створювати людям свої власні мережі» - саме так думали розробники Hamachi (від нас: «...власні мережі, в обхід контролю розробників») і зробили відразу вже популярність програму. Все, що вам тепер потрібно: завантажити програму і знайти комп'ютери своїх друзів (у безкоштовної версії можна створювати мережу до 16 учасників). Приступимо!


Зміст статті

 • 1 Настройка Hamachi
 • 2 Як грати по мережі через Hamachi

 • Налаштування Hamachi

 • Якщо ви головний, вибраний одноголосно учасник – відкрийте вкладку «Мережа» та натисніть «Створити нову мережу»: з'явиться вікно, в якому ви повинні будете ввести назву новонародженої і пароль доступу до неї. Пам'ятайте: від вашого стану і від стану вашого комп'ютера залежить благополуччя інших учасників!
 • Але, можливо, ви будете і рядовим учасником, вірною підтримкою вашого сюзерена – в такому разі потрібно вибрати вкладку «Мережа», але натиснути на «Підключитися до вже існуючої мережі». Після введення всіх необхідних даних ви нарешті побачите своїх друзів разом.
 • Але жодна програма не з'єднає вас разом, якщо не поставити Hamachi-підключення на перше місце в списку мереж – просто перейдіть в «Центр управління мережами і загальним доступом». Натиснувши клавішу «Пуск», виберіть «Панель управління», а вже там знайдіть необхідне (На замітку: якщо у вас Windows XP, замість «Центру управління...» будуть «Мережеві підключення»).
 • Але, на жаль, це ще не все – нам ще належить виконати залишилися півдорозі. Вибравши «Зміна параметрів адаптера», натисніть Alt і знайдіть в выскочившем зверху меню «Додатково», а далі – «Додаткові параметри».
 • За допомогою кнопок-стрілок перемістити мережа Hamachi на перше місце зверху.
 • Як грати по мережі через Hamachi


  Тепер будь-яка гра (та й програма взагалі) погодиться з вами співпрацювати – але вона погодиться зробити це і з вашими друзями, якщо ви виберете в меню «Локальна мережа» або «LAN». Знайшовши потрібний сервер, ви завжди зможете показати всім свою майстерність, адже битися з реальними людьми набагато цікавіше, ніж понуро, раз за разом, перемагати комп'ютерних ботів.

  Рекламний блок