Як прибрати пароль при вході в Windows 10. Відключаємо запит пароля

Рекламний блок

Якщо ви в процесі установки Windows 10 створили обліковий запис Microsoft, або вказали пароль локального облікового запису, то при кожному включенні комп'ютера Windows 10 буде у вас запитувати пароль. Ви не побачите робочий стіл до тієї пори, поки не введете пароль. Думаю, якщо ви зайшли на цю сторінку, то вам це знайомо.

Пароль облікового запису штука корисна, якщо комп'ютером крім вас користується ще хтось. Або ваш комп'ютер знаходиться наприклад в офісі. Але, якщо він не потрібен, та ви тільки витрачаєте час на введення пароля, то його краще вимкнути. Зараз я покажу як можна швидко прибрати запит пароля при вході в Windows 10. Після цієї процедури, вхід в систему буде відбуватися автоматично. Натиснули на кнопку включення, і відразу буде з'являтися робочий стіл, а не вікно із запитом пароля. Ми його відключимо.


Зверніть увагу, що ми не повністю приберемо пароль, а просто відключимо запит при вході в систему.

Так само покажу як відключити введення пароля при виході з режиму сну.


Автоматичний вхід в Windows 10 без запиту пароля

Робимо так: натискаємо комбінацію клавіш Кнопка Win R, вводимо в поле control userpasswords2, або netplwiz (можете просто скопіювати і вставити), і натискаємо на кнопку Ok.

Windows 10: убираем пароль при включении компьютера

Відкриється вікно. Для того що б прибрати пароль при вмиканні комп'ютера, нам потрібно зняти галочку з пункту Вимагати вводь імені користувача і пароля. Натисніть кнопку Застосувати.

Отключаем ввод пароля при входе в Windows 10

З'явиться ще одне вікно, в якому нам потрібно два рази вказати пароль від облікового запису і натиснути Ok.

Автоматический вход в систему Windows 10

При наступному включенні комп'ютера, Windows 10 завантажитися автоматично, ви відразу побачите робочий стіл. Без необхідності вводити пароль.

Є ще один спосіб – вимкнути запит в реєстрі. Але, він набагато складніший, так і використовувати його я не раджу. Тому, навіть не буду писати про нього.

Прибираємо запит пароля в Windows 10 при виході зі сплячого режиму

Коли комп'ютер виходить з режиму сну, Windows 10 так само може вимагати пароль. Це не завжди зручно, тому, пропоную відключити введення пароля. Але і ця функція для багатьох може бути корисною. Можна наприклад натиснувши поєднання клавіш Win L заблокувати комп'ютер, і ніхто не зможе отримати до нього доступ, поки ви не введете пароль.

Для відключення, відкрийте ПускПараметри. Виберіть розділ Облікові записи, і перейдіть на вкладку Параметри входу. У налаштуваннях повторного входу в систему встановіть Ніколи.

Отключаем запрос пароля при выходе из режима сна в Windows 10

Ось і все, тепер не потрібно буде витрачати час на введення паролів. Але, я раджу добре подумати, перш ніж вимкнути цю функцію.

Рекламний блок