Як створити pdf файл

Рекламний блок

Документи у форматі pdf в своїй роботі використовують багато компаній: вони однаково відкриваються на різних пристроях, їх можна захистити від копіювання та редагування, додати цифровий підпис, захистити паролем та інше. Тому в цій статті ми розглянемо різні способи, з допомогою яких можна створити pdf-файл.

Створюємо pdf з допомогою Microsoft Office

Цей спосіб можна використовувати, якщо у Вас на комп'ютері інстальовано Microsoft Office 2007 або пізнішої версії. Відкриваємо файл, який потрібно перетворити в pdf, потім на вкладці «Файл» виберіть пункт «Зберегти як».

Как создать pdf файл

Далі у вікні провідника вибираємо папку, куди хочете зберегти файл у рядку «Тип файлу» з випадаючого списку виберіть PDF-файл, натисніть «Зберегти».

Точно також можна зберегти файли в форматі pdf і для інших програм, які входять в Office: Excel, OneNote, PowerPoint, Visio.

Якщо в рядку «Тип файлу» у Вас немає PDF, то необхідно встановити надбудову, за замовчуванням в Microsof Office 2007 вона відсутня. Завантажити надбудову можна з офіційного сайту:

https://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=7

Там же прочитайте основну інформацію про неї, вимоги до системи і інструкцію по встановленню.

Створюємо pdf з допомогою віртуального принтера

Для цього відкрийте потрібний вам документ, він може бути створений і в Word і Excel, Power Point, потім перейдіть на вкладку «Файл» і виберіть пункт «Друк». Тут можна налаштувати параметри, як для звичайної друку: кількість сторінок на аркуші, вибрати діапазон. Потім у полі принтер з випадаючого меню виберете встановлену на Вашому комп'ютері програму для pdf і натисніть «Друк». В результаті буде створений файл у форматі pdf.

Якщо у Вас не встановлені ніякі програми для читання pdf формату, тоді переходимо до наступного пункту.

Створюємо pdf за допомогою програми Foxit Reader

Створити файли у форматі pdf можна і за допомогою спеціальних програм. У статті ми розглянемо одну з них – Foxit Reader. Дана утиліта безкоштовна, заплатити потрібно буде тільки в тому випадку, якщо Ви захочете редагувати файли і інше. Скачайте і встановіть Foxit Reader на свій комп'ютер.

Перед тим як встановлювати будь-яку з таких програм, подивіться, може у Вас вже встановлені такі програми, як Adobe Acrobat Pro або Adobe Reader. Вони теж можуть допомогти Вам створити файл у форматі pdf.

Запускаємо програму і переходимо на вкладочку «Файл». Далі виберіть пункт «Створити». Foxit Reader може створити pdf файл з файлів іншого формату, сканера, з даних буфера обміну. Просто натисніть на відповідну кнопку в правій частині вікна.

«З файлу» – відкриється провідник, де потрібно вказати файл, який Ви хочете перетворити в pdf. «Зі сканера» – потрібно вибрати сканер і відсканувати потрібний документ. «З буфера обміну» – попередньо скопіюйте текст з файлу, потім натисніть цю кнопку, і документ буде створений, правда форматування не зберігається, і картинки не вставляються.

Як створити pdf за допомогою онлайн конвертора

Існує досить багато різних онлайн конверторів, які допоможуть Вам створити файл у форматі pdf. Для цього в рядку пошуку введіть «Створити пдф онлайн» і виберете один з конверторів. Я вибрала той, який показано на скріншоті.

У мене спочатку сторінка була англійською. Щоб змінити мову, вгорі сторінки в полі «Change language» виберете російська.

У меню з правого боку можна вибрати, в який формат Вам потрібно конвертувати файл. В розділі «Конвертор документів» натискаємо «Конвертуйте PDF». Тепер потрібно вибрати файл, натискаємо на кнопку «Огляд» і через провідник шукаємо файл на комп'ютері. Потім натисніть кнопку «Перетворити файл».

Використовуйте один із способів, який підходить Вам більше всього, і з легкістю створюйте необхідні файли у форматі pdf.Рекламний блок