Як прибрати фон тексту або сторінки в Ворді

Рекламний блок

Багатьом користувачам дуже зручно при роботі з документами виділяти в тексті найважливіші слова, речення, може навіть і цілі абзаци. Але коли до Вас потрапляє такий документ, одразу виникає питання: як можна прибрати непотрібний фон для тексту в Ворді.

Подібна ситуація може бути і якщо Ви копіюєте текст з Інтернету. При цьому може змінитися колір усіх сторінок у документі Word.

У цій статті ми розберемося, як прибрати фон тексту і заливку сторінок в Ворді.

Щоб прибрати фон за текстом, позначте мишкою текст, перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і в групі «Фон сторінки» натисніть на кнопочку «Межі сторінок».

Как убрать фон текста или страницы в Ворде

Відкриється діалогове вікно «Кордони і заливка». Перейдіть в ньому на вкладку «Заливка» і в однойменному полі з випадаючого списку виберіть «Ні кольору». Натисніть «ОК».

Текст в документі може бути виділений і за допомогою маркера. Подивіться на малюнок нижче. Текст зеленого кольору виділено маркером, бузкового кольору – з використанням заливки. У цьому випадку, виділення не відрізняються. Тому якщо в попередньому способі, в полі «Заливка» вже стояло «без кольору», розглянемо, як прибрати фон тексту, зроблений маркером.

Виділяємо текст, для якого потрібно прибрати заливку, і на вкладці «Головна» в групі «Шрифт» натискаємо чорну стрілку біля кнопки «Колір виділення тексту».

З випадаючого списку виберіть «Ні кольору». Виділення тексту відразу зникне.

Якщо у Вас в документі вся сторінка залита кольором, давайте приберемо фон сторінки в Ворді. Для цього перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і в групі «Фон сторінки» натисніть на кнопочку «Колір сторінки».

З випадного меню виберіть «Ні кольору». Після цього, заливка з усіх сторінок буде видалено.

Як бачите, складного в цьому нічого немає. Виділяйте або весь текст цілком, або тільки ті слова, для яких потрібно прибрати заливку. А ось як прибрати заливку тексту або сторінки в Ворді Ви вже знаєте.Рекламний блок