Як зменшити (збільшити) значки на робочому столі Windows 7?

Рекламний блок

kak-umenshit-uvelichit-znachki-na-rabochem-stole-windows-7

Не далі, як вчора був в гостях у знайомої і дуже здивувався, коли на екрані її 21-дюймового монітора побачив величезні іконки додатків і папок Windows 7). Запитав її: «Хіба зручно працювати з таким робочим столом?» І знаєте, що мені відповіла дівчина? Незручно, але вона не знає, як змінити розмір значків! Якщо ви теж не знаєте, як це зробити, тоді ця стаття написана спеціально для вас.

Скажу відразу: для вирішення даного питання можна скористатися одним з трьох відомих способів, а який найбільше підходить саме вам, можна з'ясувати методом проб і помилок. Я почну з найбільш легкого методу для мене.

Перший метод

Спосіб перший і найпростіший: виходимо на робочий і звертаємо всі вікна. Далі беремо в руки мишку, затискаємо клавішу CTRL і повільно пересуваємо коліщатко мишки в одну із сторін до тих пір, поки не досягнемо необхідного результату. Рухаючи коліщатко від себе, розмір іконок буде збільшуватися, а до себе - зменшуватися. Спробуйте і будете приємно здивовані. Тільки не робіть різких рухів, інакше значки стануть такими величезними, що не помістяться на екрані.

Другий метод

Другий спосіб не набагато складніше першого, проте з його допомогою можна виставити тільки фіксований розмір іконок. Для цього на робочому столі поверніть всі вікна, натисніть на праву кнопку миші, наведіть курсор на підрозділ «Вид» і виберіть розмір іконок (великі, звичайні або дрібні).

Третій метод

Нарешті, третій метод. Знову відкриваємо робочий стіл і звертаємо вікна. Натискаємо на мишці праву кнопку і переходимо до підрозділу «Персоналізація». Перед вами відкриється вікно для налаштування зображень на комп'ютері. У лівій нижній частині вікна розташовується посилання «Екран», на яку необхідно натиснути.

Таким чином ми опинилися у розділі «Зручність читання з екрану». Тут можна збільшити розмір елементів на екрані в процентному співвідношенні, починаючи від 100% і закінчуючи 150%. Тобто з допомогою цієї функції ви можете змінювати розмір не тільки самих іконок, але і будь-яких інших елементів.

Як бачите, дана процедура дуже проста і не займе у вас багато часу (не більше двох-трьох хвилин). Що ж стосується зручності користування, то я б рекомендував скористатися першим, самим простим способом.

Рекламний блок