Як встановити Windows 7 з флешки

Рекламний блок

Windows 7 це операційна система, яка підійде не до кожного нетбуку, адже вона вимагає деяких ресурсів. Тому і ставлять на слабенькі нетбуки не «сімку», а ХР. Для більш потужних комп'ютерів краще ставити Windows 7 і в даній статті я хотів показати, як це зробити не з диску, а з флеш-накопичувача.

Вам знадобиться комп'ютер з вже встановленою операційною системою Windows 7 (на ньому ви будете створювати завантажувальну флешку), а так само сам інсталяційний диск або образ з ОС.

Існує кілька способів створити завантажувальну флешку з операційною системою Windows 7. Я покажу, мабуть, найпростіший, на мій погляд, тому що вам не потрібно буде встановлювати ніякого додаткового софта.

І так, вставляємо флешку в USB-роз'єм на комп'ютері з уже встановленою ОС, далі натискаємо клавіші Win R і у вікні пишемо команду cmd, тиснемо «ОК».

Вискакує вікно командного рядка:

Пишемо diskpart.

Далі вводимо команду list disk, щоб відобразився список підключених дисків, в тому числі і ваша флешка. У мене флешка відобразилася як Диск 2.

Для того щоб вибрати флешку, яка в мене відображається як диск 2, необхідно ввести команду select disk 2.

Очищаємо флешку, вводимо команду clean:

Після цього пишемо команду create partition primary:

Нам пишуть, що зазначений розділ успішно створений. Пишемо команду select partition 1.

Набираємо команду active:

Форматуємо розділ, написавши команду format fs=NTFS

Тепер призначимо отформатированному розділу яку-небудь букву, я призначив U за допомогою команди: assign letter=U

Нам пишуть, що призначення імені диска або точки підключення пройшло успішно, значить, можна виходити за допомогою команди exit.

Тепер просто копіюємо файли з інсталяційного диска на флешку. Якщо у вас не диск, а ISO-образ, то в такому разі його треба розпакувати на флешку.

Тепер тільки залишилося поміняти пріоритетність завантаження і змусити ваш комп'ютер завантажуватися саме з USB-пристрою.

Для цього включаємо комп'ютер, на який ви зібралися ставити операційну систему, і заходимо в BIOS Setup. Шукаємо розділ «Boot» і ставимо USB HDD на перше місце.

А також дивимося відео про те, як зайти в налаштування біос і завантажитися з флешки або диска:Тепер достатньо лише зберегти зміни і при наступному запуску комп'ютера у вас почнеться завантаження з флешки і безпосередньо сама установка операційної системи. Повну статтю про всі етапи установки можна прочитати в статті: Як встановити Windows 7 з диска.

Також не завадить прочитати цей пост: Як встановити Windows XP c флешки.

Дивимося відео по темі ще один спосіб створення завантажувальної флешки:

Рекламний блок