Як зберегти контакти Android

Рекламний блок

У кожної людини настає такий момент, коли потрібно мати збережені контакти ще десь окрім, як тільки на телефоні. Наприклад, коли ваш телефон був загублений, зламаний або просто придбав нову обшивку. Розробники Android передбачили подібне і пропонують кілька варіантів для збереження вашої телефонної книжки на вашому комп'ютері за допомогою різних додатків) або на сервері Google, якщо ваш контакт синхронізується з Google-аккаунтом.

Тут кілька способів експорту ваших контактів і часті проблеми при даних діях.


Зміст статті

 • 1 Збереження контактів у Gmail
 • 2 Імпорт\Експорт контактів Android
 • 3 Сторонні додатки

 • Збереження контактів у Gmail

  При введенні нового контакту нам пропонується вибір зберегти на: телефон\SIM\Google(gmail). При додаванні контакту зберігати на свій gmail, а не на телефон або SIM-картку. Таким чином, якщо що-небудь трапиться з вашим телефоном, ви завжди зможете подивитися номери з комп'ютера, після відновлення телефону просто зайти на свою пошту.

  Імпорт\Експорт контактів Android

  Другий спосіб такий же простий, як і перший. Зайдіть в програму «Контакти», потім в меню і виберіть рядок «Імпорт\Експорт»

  Послуга надає нам кілька варіантів:

 • Імпорт з накопичувача – Переносить контакти з внутрішньої пам'яті SD карти в телефонну книгу.
 • Експорт на накопичувач – Перенесення з програми «Контакти» на SD карту.
 • Експорт на накопичувач – Зберігає і конвертує ваші контакти в файл у форматі. VCF на вашому телефоні, потім ви зможете перенести цей файл на свій комп'ютер або інший зручний гаджет.
 • Надіслати контакт - Ви можете це зробити, якщо ви налаштували фільтр про відображенні всіх контактів, у вас збережуться тільки ті, що показуються. З допомогою цієї функції ви можете відправити файл. vcf на інший пристрій або майл.
 • Сторонні додатки

  У GooglePlay існують безліч додатків, що виконують різні дії над вашими контактами (експорт\імпорт\файл або ін). Їх багато і вони роблять все те ж, що і пропонує вам стандартний Android, тому описувати їх немає ніякого сенсу.


  Крім Android є й інші ОЗ, які пропонують свої ЗА для збереження, експорту і створення резервних копій: Windows і Mac OS X. Так само для деяких пристроїв підходять певні програми. Для Samsung KIES, або для Xperia підходить Sony PC Companion, для передачі контактів з протилежних один одному пристроїв як Android і iPhone від Apple підійде програма Copy Trans Contacts.


  Рекламний блок