Як перевести гроші з Мегафона на Мегафон?

Рекламний блок

Mobile phone on money background, business concept

Пам'ятаєте, яка раніше була мобільний зв'язок? Ціни на дзвінки просто огроменні, а самі телефони могли дозволити собі хіба що дядечки в малинових піджаках. Ті часи минули швидко, а з ними змінилася ситуація в мобільній індустрії - телефони подешевшали, стільниковий зв'язок стала доступна кожному. Але оператори на цьому не зупинилися - з кожним днем вони пропонують нам все більше і більше послуг, багато з яких дуже активно нав'язуються користувачам, але абсолютно не цікаві їм. Тим не менше, серед них є справді дуже потрібні та зручні пропозиції, як, наприклад, можливість передачі грошових коштів з одного особового рахунку на інший. Дуже зручно, якщо на рахунку не залишилося ні копійки, а покласти гроші на телефон немає можливості. Сьогодні ми розглянемо цю процедуру на всіх тонкощах.

 • Оскільки ви не можете переводити гроші, якщо на вашому рахунку залишилося менше 30 рублів, то для початку перевірте баланс на своєму мобільному телефоні, набравши комбінацію цифр *100#. Якщо не вистачає коштів, попередньо покладіть на рахунок необхідну суму, наприклад, за допомогою терміналу.
 • Після цього наберіть на телефоні *133*суму переказаних коштів*номер абонента, чий рахунок ви планує поповнити#. З сумою проблем у вас виникнути не повинно, однак номер необхідно вводити без першої цифри, тобто вісімки або сімки. Ось такий у мене вийшов приклад: *133*550*9009995533#. Уважно перевірте правильність введених символів, після чого натисніть клавішу дзвінка.
 • Поки переклад здійснено не було, його необхідно підтвердити. Це зроблено для захисту від випадкових перекладів. Через кілька хвилин після відправлення запиту до вас на телефон прийде SMS, в якій буде написано, що для закінчення переказу грошей потрібно набрати команду, що складається з декількох цифр. Вона представляє з себе приблизно наступне: *111*2255#. Введіть на клавіатурі і натисніть на кнопку дзвінка.
 • Незабаром на телефон прийде повідомлення про те, що переклад успішно здійснено. Користувач, який ви відправляли кошти, отримає повідомлення, в якому буде сказано про суму перекладі на його особовий рахунок.
 • Як бачите, нічого складного тут немає. Однак якщо ви знаходитесь далеко від комп'ютера, то дану інструкцію слід записати в блокнот або в пам'ять телефону, тому що з першого разу запам'ятати її не так-то просто.

  Крім того, не забудьте про те, що в компанії Мегафон є свої правила, які ви просто зобов'язані дотримуватися при переказі коштів інакше здійснення послуги буде неможливо. Про них ми розповімо детальніше.

 • При покупці майже будь-якого тарифного плану компанії Мегафон дана послуга активується автоматично. Якщо вам дісталася сім-карта зі старим тарифним планом, то необхідно підключити послугу, тому що без неї переказ коштів здійснити не можна. Ви можете активувати її через особистий кабінет на сайті компанії, дійти найближчого офісу оператора або зателефонувати в службу підтримки на номер 0500.
 • Мінімальна сума, яку ви можете перевести, становить 10 рублів, максимальна - не більше 500 рублів. При цьому за одну добу ви можете зробити не більше п'яти перекладів.
 • Мінімальна сума, яка повинна залишитися на вашому особовому рахунку після процесу, - 30 рублів.
 • Що стосується вартості перекладу, то ця цифра залежить від регіону, в якому ви перебуваєте. Більш детальну інформацію з даного питання ви можете дізнатися у оператора.

  Рекламний блок