Anvide Lock Folder - закриваємо доступ до папки

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Робота з програмами

folder_black_lockОбмеження доступу до папки в Windows можна реалізувати тільки при наявності декількох користувачів в системі. Але навіть це обмеження досить легко обійти, якщо у вас є права адміністратора. На більшості домашніх комп'ютерах всього один користувач, який і є адміністратором, тому створювати інших юзерів щоб ховати папки безглуздо.

Благо, є одна програма, яка дозволяє закрити доступ до будь-якої папки і приховати її від сторонніх очей. Це додаток безкоштовне, і носить горде ім'я Anvide Lock Folder. Звичайно, подібних програм багато, але більшість з них коштує грошей.


Завантажити програму можна звідси або з офіційного сайту www.anvidelabs.org. Стабільність останніх версій під питанням, тому я б рекомендував користуватися версією 2.42.

Отже, перед вами архів з програмою. Перше, що потрібно зробити - його розпакувати. Далі запускаємо файл ALF.exe. Програму встановлювати не потрібно - необхідно тільки вибрати мову та прийняти ліцензійну угоду. Відкриється головне вікно Anvide Lock Folder.

Главное окно Anvide Lock Folder

Далі натискаємо Добавить, щоб вибрати папку, яку збираємося заблокувати. Відкриється провідник - там потрібно відшукати нашу папку.

Проводник

У головному вікні програми з'явиться посилання на цю папку. Щоб поставити на неї пароль, виділяємо, а після чого тиснемо кнопку anvide4.

Заблокировать

З'явиться вікно, де потрібно вписати пароль. Також, натиснувши на кнопочку з жовтим трикутником, можна вказати підказку до пароля, якщо ви раптом його забудете.

anvide6

Натискаємо кнопку Закрити доступ. Все, тепер цю папку не тільки не відкрити, але і не знайти. Програма ховає її від очей користувача в нетрі файлової системи.

Щоб знову розблокувати папку і повернути до неї доступ, потрібно її виділити і натиснути кнопку з відкритим замком Открыть доступ.

anvide8

Програма запитає пароль. Вводимо його і натискаємо кнопку Відкрити доступ.

anvide9

Папка з'явиться у колишньому місці і буде доступна абсолютно всім.

Погодьтеся, хороша захист ваших даних від сторонніх. Але можна її посилити, поставивши додатковий пароль для входу в програму. Таким чином, зловмисник не тільки не зможе відкрити папку, але навіть не буде знати що ви ховаєте. Для цього потрібно увійти в налаштування, натиснувши кнопку anvide10. На вкладці Безпека двічі вводимо пароль і нажимаємо зелену галочку. Тепер вся інформація на комп'ютері знаходиться під вашим контролем :).

anvide11

Рекламний блок