змінити логін в Скайпі?

Рекламний блок

kak-pomenyat-login-v-skype

Skype - це програмне забезпечення для голосової, текстової та відео, яке розповсюджується безкоштовно. Колись одна з найбільш популярних програм для спілкування в мережі, яка, втім, і сьогодні користується величезним успіхом у користувачів по всьому світу.

Сама по собі програма Skype дуже проста у використанні, тому проблем, скажімо, зі зміною власних даних у користувача виникнути не повинно. Тим не менш, я періодично отримую запитання, стосовно Skype. Зокрема, користувачі запитують мене, як поміняти логін в додатку? Відповідь - далі.

Як би сумно це не звучало, але на поточний момент змінити логін в Скайпі не надається можливим, оскільки така процедура не була передбачена розробниками. Але не турбуйтеся. Справа в тому, що в програмі є можливість змінити відображуване ім'я. Це означає, що ваш логін ніхто не зможе дізнатися, що ви будете його використовувати лише для входу в свій аккаунт, а коротке ім'я може бути абсолютно будь-яким, яким ви захочете його побачити. Тепер я покажу це на реальному прикладі.

В першу чергу необхідно запустити Скайп, ввести логін і пароль, після чого натиснути на кнопку «Увійти».

Якщо дані введено вірно, перед вами відкриється вікно з вашими контактами. В верхній частині вікна знаходиться ваш логін (виділено червоним). Це саме ті дані, які поміняти не вийде.

Бачите ім'я Кирило під основним меню? Це коротке ім'я, доступне користувачів, з якими ви спілкуєтеся або дружите. Саме його ви можете поміняти. Для цього клікніть по імені, після чого відкриється вікно з можливістю редагування даних. Вам необхідно ще раз клацнути по імені, як показано далі:

Як бачите, у вас з'явилася можливість редагувати ім'я. Змініть його на те, яке вам подобається. В якості прикладу я вирішив поміняти ім'я на Вася Пупкін. Вписуємо ім'я, після чого натискаємо по галочці, що б зберегти зміни. Тепер ми бачимо, що ім'я змінилося.

Тут є кілька важливих нюансів. По-перше, якщо мова йде про облікового запису Microsoft, яка прив'язана до Skype, то у ваших друзів, як і раніше буде відображатися саме ваш нік. У цьому випадку є тільки один вихід - це створення нового аккаунта, що в свою чергу для багатьох справжня проблема, оскільки потрібно заново додавати всі друзів, так і з коштами, що знаходяться на рахунку, не все так просто...

А другий нюанс пов'язаний з тим, що після зміни імені воно зміниться і у користувачів, які додані до вашого списку друзів, що може викликати деяке замішання або навіть здивування. До того ж кожен користувач має право змінювати логін будь-якого користувача, якого він додав до себе в друзі на той, що йому більше подобається. І скільки б ви не міняли ім'я, в іншого користувача, ви залишитеся під тим маєтком, яке він сам же і придумав.

Сподіваюся, моя інструкція вам допомогла.

Рекламний блок