Як налаштувати wi-fi роутер D-Link

Рекламний блок

І так, щоб виконувати всі наступні дії ваш роутер вже повинен бути підключений до живлення, інтернет-лінії, а також до розетки 220В. Трохи детальніше про це можна прочитати в статті «Як підключити Інтернет через роутер».

Приступаємо до налаштування. Спочатку перевіряємо, чи все правильно у нас встановлено у налаштуваннях мережевих підключень. Якщо у вас Windows XP, то заходимо «Пуск – Панель управління – Мережеві підключення – підключення по локальній мережі» Тиснемо правою кнопкою по підключенню і вибираємо «Властивості». Вибираємо пункт «Протокол Інтернету (TCP/IP)» і натискаємо на кнопку «Властивості».

Как настроить роутер D-link dir-300

Перемикачі потрібно поставити в положення «Отримати IP-адресу автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично» і натиснути «ОК».

Якщо у вас Windows 7. Натисніть «Пуск» і в рядку пошуку введіть «Переглянути мережні підключення». З результатів пошуку виберіть відповідний пункт і клацніть по ньому. Знайдіть підключення по локальній мережі, зайдіть в його властивості і знайдіть протокол інтернету версії 4. У властивостях протоколу вкажіть значення положення «Отримати IP-адресу автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично» і натисніть «ОК».

Далі нам необхідно потрапити в інтерфейс самого роутера. Для цього запускаємо будь-який інтернет-браузер і в адресному рядку вводимо ip-адресу роутера який можна дізнатися в паспорті на роутер. Для роутера D-Link dir-300 ip-адреса за замовчуванням http://192.168.0.1

Вбиваємо адресу, тиснемо Enter і бачимо перед собою віконце авторизації:

За замовчуванням логін у даного роутера admin, а замість паролю потрібно залишити просто пусте місце і нічого не вводити. Якщо авторизація не відбувається, значить, логін і пароль вже були поміняні. Для того щоб логін і пароль стали знову за замовчуванням, необхідно скинути налаштування роутера. Для цього сірником затисніть кнопку RESET на задній панелі роутера секунд на п'ять, і зачекайте поки роутер перезавантажиться. Після знову повторіть авторизацію.
Якщо ви успішно авторизувались, то вважайте, що половина справи вже зроблено.

Вам потрібно дізнатися у свого провайдера, який тип з'єднання створювати в налаштуваннях роутера, а також будь вказувати сервера, логін і пароль. Можливо, провайдер не повідомить вам ще й додаткові параметри. Також запитайте у провайдера, чи не потрібно їм продиктувати MAC-адресу роутера. Якщо потрібно, то продиктуйте. Де знайти MAC-адреса почитайте в документації на роутер.

Для того щоб приступити до налаштування і введення параметрів, про які ви довідалися у свого провайдера. Заходимо у вкладку SETUP підрозділ Internet Setup. Тиснемо на кнопку Manual Internet Connection Setup.

Всі наступні настройки виконуються виключно за наданими вашим провайдером даними. Уточніть, яке з'єднання вам необхідно створювати. З'єднання вибирається в пункті My Internet Connection Is. Далі вкажіть свій логін, пароль та інші параметри та натисніть кнопку Save Settings

Тепер зайдіть в меню Status — Device Info і подивіться, чи є підключення. Якщо є, то значить, ви все правильно заповнили. Можна пробувати запускати які-небудь відомі сайти і перевіряти, вантажаться вони чи ні.

Тепер що стосується налаштування бездротового з'єднання Wi-fi.

Переходимо в розділ «Setup – Wireless Setup». І далі дивимося, щоб були встановлені основні параметри:

Enable Wireless – Always і пташка повинна бути встановлена. Це означає, що функція Wi-fi буде завжди включена.

Wireless Network Name – Ім'я Вашої бездротової мережі. Можна якесь коротке запам'ятовується ім'я латинськими буквами.

Network Key – Ключ Вашої бездротової мережі, який повинен складатися з 8-ми символів латинського алфавіту.

Натисніть Save Settings. Налаштування роутера закінчена. Якщо у вас Windows 7, то мережа вже виявилася і можна перевіряти, чи є доступ до Інтернету.Рекламний блок