Shockwave Flash has crashedяк виправити в Яндекс.Браузері?

Рекламний блок

shockwave-flash-has-crashed-yandeks-brauzer-chto-delat

Помилка Shockwave Flash has crashed означає крах плагіна Adobe Flash Player. Подібна помилка може виникнути буквально в кожному браузері, але конкретно сьогодні ми поговоримо про те, як її виправити в Яндекс.Браузері.

Зверніть свою увагу, що як і в Google Chrome, плагін Flash Player вбудований в браузер у вигляді плагіна. Тому в тому випадку, якщо у вас на комп'ютері не встановлений флеш-плеєр, браузер буде запускати ролики або ігри, які працюють на флеша. Це важливо, оскільки трохи нижче я розповім, що потрібно буде зробити з плагіном. Але спочатку - більш просте рішення.

Отже, проблема ця відома і, як говорилося вище, може виникнути в будь-якому браузері. Що вам необхідно зробити? Правильно, треба перезавантажити браузер! Після перезавантаження проблема вирішується як мінімум в 95% випадків. І тільки в тому випадку, якщо перезавантаження не допомагає, варто скористатися наступним способом.

Що за спосіб? Нам потрібно відключити і включити Flash Player - після цієї процедури він повинен перестати видавати помилки.

Запускаємо Яндекс.Браузер і натискаємо на кнопку у вигляді трьох смужок у верхній частині екрана. З'являється меню, в якому треба натиснути на пункт «Налаштування».

Потрапивши на сторінку налаштувань, опускаємо її вниз, після чого бачимо кнопку «Показати додаткові параметри» - натискаємо на неї.

Шукаємо підрозділ «Захист особистих даних» і натискаємо на кнопку «Налаштування вмісту.

З'являється вікно. В ньому шукаємо підрозділ «Додатки» і натискаємо «Управління окремими плагінами...».

Ви потрапите на сторінку плагінів. Вимкніть, а потім заново включити Adobe Flash Player. Якщо він відключений, значить, просто увімкніть його.

Ваша проблема повинна бути вирішена. Якщо поруч з плагіном написано «Завантажити необхідне оновлення», обов'язково натисніть на цю кнопку - скоріше всього помилка при оновленні плагіна.

Якщо нічого не допомагає, тоді можна спробувати перевстановити Яндекс.Браузер.

Рекламний блок