Системи в роботі. Комп'ютер для управління будинком

Рекламний блок

Дуже багато розказано про універсальність комп'ютера. Новою сферою застосування ПК є концепція «розумного будинку».«Розумний будинок» неможливий без ПК, він не повинен бути надто потужним, але якщо використовувати його в якості медіацентру, то варто встановити непогану відеокарту і побільше оперативної пам'яті.

Функції та можливості такого будинку залежать лише від вашої фантазії. Датчики, за типом герконовий, дають можливість перевірити відкриті або закриті двері і вікна у вашій оселі. Установка IP-відеокамер дозволить дізнатися, що відбувається в будинку. При підключенні до Інтернету це, і багато іншого, можна робити з будь-якої точки світу.

У проектах «розумного будинку» безліч функцій спрямована на поліпшення якості життя. Підключивши комп'ютер до управління електрикою, можна керувати багатьма приладами. Наприклад, включити тепла підлога за годину до приходу додому. Таке просте дію дозволить прийти в затишне тепле житло, не витративши енергію на цілодобову роботу системи підігріву. Влітку подібний трюк можна повторити з кондиціонером.

Встановлення керованих гідроклапанів зводить імовірність затоплення сусідів у вашу відсутність до мінімуму. Комп'ютер, для більш стабільної експлуатації, варто підключати через пристрій безперебійного живлення. Це дозволить бути в курсі стану квартири навіть при аварійному відключенні світла.


Правильно запрограмований комп'ютер може автоматично відправляти вам повідомлення при відкритті вікна чи двері, камери – побачити, хто прийшов. Придбати компактні і зручні IP камери ви зможете на сайті компанії «Элиском-СБ».


І якщо до вашого помешкання увірвався грабіжник ви дізнаєтеся про це чи ні миттєво, що дозволить вам оперативно викликати міліцію і дуже здивувати непроханого гостя. Такий ефект можуть чудово доповнити замки з електричним приводом, комп'ютер зможе заблокувати віддалено, що здатне перетворити квартир у пастку до прибуття наряду.
Комп'ютер зможе вам допомогти реалізувати і інші функції, головне проявити фантазію, і ваше житло стане краще і зручніше.

Рекламний блок