Вчимося створювати слайд-шоу з музичним супроводом. Movavi Slideshow Creator і Windows Movie Maker

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Робота з програмами

movie maker logoЗдрастуйте, шановні читачі блогу. Сьогодні ми торкнемося дуже цікаву тему, а саме - створення красивого і ефектного привітання, виконаного у вигляді змінних під музику фотографій. Багато хто з Вас зараз подумали: «Робота з відео-редакторами, це напевно так складно. Треба багато вчитися, щоб самому створювати відео».


Насправді, все не так погано, як здається на перший погляд. Новачкові цілком реально за пару годин створити чудове слайд-шоу під музику і здивувати тим самим своїх рідних і друзів. Єдине, що для цього знадобиться - це спеціальна програма.

Для тих, хто зовсім не хоче напружуватися підійде Movavi Slideshow Creator 1. Тут все інтуїтивно зрозуміло. Програма сама говорить Вам що робити.

Movavi Slideshow

Як видно з картинки, потрібно тільки вибрати фотографії, накласти музику і розділити фото переходами. Інтерфейс програми гранично простий, ніяких зайвих дій.

Movavi интерфейс

Єдине, що мені не сподобалося - це те, що для всіх фотографій виставляється однаковий часовий інтервал, тобто картинки будуть чергуватися з однаковою періодичністю. Хоча, можливо, для когось це буде плюсом.

Наступна програма трохи складніше, але має набагато більше можливостей - це Windows Movie Maker 2.6. Безкоштовно, займає мало місця на жорсткому диску -що ще потрібно для щастя?

windows movie maker

Як і попередня програма, Windows Movie Maker підказує що робити - імпортуємо фотографії, потім музику і налаштовуємо переходи. Зробити це можна натисканням Файл/Імпорт в збірники... - в робочий простір в центрі екрану додаються картинки, аудіо і відео файли.

Внизу екрана показана розкадровка - відео і звуковий ряд, а також шкала часу, за якою вони поєднуються. Таким чином можна збільшити або зменшити тривалість показу фотографії. Все дуже зручно і просто. Сюди файли потрапляють простим перетягуванням з робочого простору.

Видео дорожка

Після того, як слайд-шоу буде створено, можна зберегти проект, щоб потім його доопрацювати, або експортувати у відео файл. Розширення файлів wmv. Для того, щоб змінити розширення отриманого відео файлу, скористайтеся програмою Movavi Відео Конвертер.

Сподіваюся, написаного мною вище буде достатньо, щоб освоїти ці програми. Якщо ні, то пишіть в розділ Контакти, і я зроблю більш докладну інструкцію.

Рекламний блок