Як скачати відео з вк на комп'ютер

Рекламний блок

Багато користувачів використовують соціальну мережу вконтакте по максимуму. Адже це не тільки спілкування з друзями через повідомлення, це ще й величезна база даних з музикою, відео і фільмами. Ви можете знайти і прослухати композицію, що сподобалася, подивитися цікавий фільм або відео з останньої поїздки, яке Вам надіслав друг. Але як все це можна завантажити на комп'ютер?

Про те, як скачати музику з вк використовуючи браузер Mozilla Firefox, ми писали. Була також стаття, як безкоштовно скачати музику з вк. У цій статті я опишу, як можна завантажити відео з вк, використовуючи різні способи.

Скачати відео з вк вручну (без установки програм)

Запустіть браузер Google Chrome і зайдіть на свою сторінку вконтакте. Натисніть на то відео, яке хочете завантажити. Не обов'язково, щоб відео відтворювалося, тому можете поставити на паузу. Тепер клацніть правою кнопкою мишки по пустому полю сторінки і виберіть з контекстного меню пункт «Переглянути код.

Как скачать видео с вк на компьютер

Праворуч або внизу сторінки, відкриється наступне віконце на вкладці «Elements». Натисніть комбінацію клавіш Ctrl F і у вікні пошуку напишіть mp4. Більшість відео мають саме такий формат, якщо у Вас інший, впишіть його в поле. Результат пошуку виділиться в коді.

Цифри: 240, 360, 480, 720 – це якість відео. Виберіть потрібне і скопіюйте частину коду, починаючи від http і до mp4.

Відкриваємо нову вкладку в браузері і в адресний рядок вставляємо скопійований частина коду. Замінюємо : на «:», а / «/». Потім натисніть «Enter».

Відео почне відтворюватися. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Зберегти відео як».

Тепер через провідник відкрийте папку на комп'ютері, де потрібно зберегти відео, дайте йому назву і натисніть «Зберегти».

Ось так легко можна скачати відео з вк використовуючи код сторінки. Якщо Вас не влаштує формат mp4, можете використовувати безкоштовну програму Freemake Video Converter для конвертації відео в будь-який інший формат.

Скачати відео з вк встановивши розширення для браузера

Установка додаткових розширень для браузерів – дуже популярна річ, яка збільшує можливості користувача. Розширення VkOpt спеціально призначене для вконтакте. З його допомогою Ви також зможете завантажувати музику і відео на свій комп'ютер. Перейшовши по посиланню вище, внизу сторінки, Ви зможете завантажити його з офіційного сайту, та ознайомитися з усіма можливостями і налаштуваннями.

А тепер давайте розбиратися, як завантажити відео з вк за допомогою VkOpt використовуючи браузер Google Chrome.

Для початку, справа вгорі браузера шукаємо кнопку «Меню» і переходимо в «Налаштування». Тепер з лівої сторони переходимо на вкладку «Розширення» і натискаємо на посилання «Ще розширення». У пошуку наберіть VkOpt і натисніть «Enter».

В результатах знайдіть потрібне розширення і натисніть «Встановити».

З'явитися наступне інформаційне віконце, в якому натисніть «Встановити розширення».

Коли установка завершиться, Ви побачите наступне вікно. Закрийте її і перезавантажте браузер.

Заходите на свою сторінку вконтакте. З'явиться повідомлення, що розширення встановлено. Виберіть потрібну мову та натисніть «ОК».

Тепер над кожним відео з'явиться кнопочка «Завантажити». Виберіть потрібну відеозапис і натисніть на цю кнопочку.

Далі виберіть формат відео і клацніть мишкою по ньому. Розпочнеться завантаження.

Викачане відео з'явиться в папці «Завантаження» на Вашому комп'ютері.

Для скачування відео з вк, також можна використовувати популярне розширення SaveFrom.netвоно дозволяє скачувати музику і відео з Вконтакте, YouTube і ще 40 різних сайтів. Встановіть його в браузер, потім, на сторінці у вк під відео, з'явитися кнопочка «Завантажити». Натисніть на неї і виберіть потрібну якість.

Програма для скачування відео з вк

У цьому пункті багато описувати не буду. В Інтернеті можна знайти різні програми, які допоможуть завантажити музику і відео з контакту. Наприклад, Lovivkontakte, VKSaver, VKMusic, VkontakteDj.

Скачивайте їх з офіційних сайтів і встановіть на комп'ютер. Потім, під відео повинна з'явитися кнопочка «Завантажити».

На сайті вже була описана програма VKSaver. Перейдіть по посиланню і прочитайте, як її встановити на комп'ютер, а потім викачувати відео і музику з вк. На тій же сторінці внизу, буде посилання на скачування програми.

Використайте спосіб, який Вам сподобався найбільше. І, думаю, Ви більше ніколи не задастеся питанням: як завантажити відео з вконтакте на комп'ютер.Рекламний блок