Синхронізація контактів Googleяк перенести контакти з телефону в мережу

Рекламний блок

Ще років 7-8 тому, коли телефони були маленькими, а місце під контакти жорстко обмежена пам'ять смартфона і сім-карти, багатьом доводилося зберігати номери телефонів в блокнотах, записниках, або просто тримати в пам'яті.

Для ділових людей розроблялися органайзери. Річ корисна, але доступна для обмеженого кола заможних людей.

Зміст:


 • Google – Android
 • iOS – Google

 • З появою перших смартфонів на Android і iOS розробники стали говорити про якийсь синхронізації, але розуміли її одиниці. Що вона собою являє, почали розуміти лише нещодавно, з релізом Android 4 ICS і iOS4 відповідно.

  синхронизация контактов google

  Отже, розберемо, як працює синхронізація контактів на прикладі двох популярних мобільних систем. Почнемо, за традицією, з дітища Google, але не будемо забувати і за эппловскую продукцію.

  Google – Android


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Почалося все з того моменту, коли телефон почав вимагати у нас обліковий запис пошти. Це давало ряд переваг:

  1) точний час;

  2) доступ до магазину Google Play;

  3) синхронізація контактів;

  4) можливість відшукати апарат у разі втрати і т. д.

  синхронизация контактов google

  Без аккаунта теж можна обійтися, але, з іншого боку, навіщо тоді смартфон? До того ж всі можливості гаджета відкриваються лише при активації учеткі.

  Сама синхронізація контактів android c google, створена для того, щоб об'єднати контакти зі всіх пристроїв в одному сховищі. Припустимо, у вас 2 телефону, планшет, «розумні» годинник та ще кілька девайсів. Кожен з них забезпечений своїми контактами.

  Проблема виникає тоді, коли необхідний телефон знаходиться на розрядженому смартфоні, але вкрай необхідний в даний момент часу. Як об'єднати всі дані під егідою одного Google-аккаунта?

  Для початку знаходимо параметри, після чого і гортаємо вниз, поки не натрапимо на потрібний пункт.

  синхронизация контактов google

  Натискаємо на нього і бачимо самотню кнопку «додати учетку». Сміливо натискаємо на неї і рухаємося далі.

  синхронизация контактов google

  Бачимо перелік встановлених додатків, для коректної роботи яких потрібно ввести логін і пароль. Багато запитають про відсутність скайпу і ВКонтакте. Якщо клієнти є на вашому телефоні, вони відобразяться у цьому меню.

  Але нас цікавить саме обліковий запис Google. Натискаємо на неї.

  синхронизация контактов google

  Система люб'язно пропонує зареєструвати новий аккаунт або ввести вже наявний.  Важливо: Google-аккаунт – це ваші дані для входу в однойменний поштовий клієнт. Цей набір букв і цифр є універсальним для всіх сервісів пошукового гіганта.

  синхронизация контактов google

  Практика показує, що створювати учетку на телефоні незручно. Краще зробити це на комп'ютері, якщо він є під рукою. Коли все готово – водимо дані і натискаємо на піктограму зі стрілками праворуч від аккаунта. Все, ви синхронізувалися з базою.

  синхронизация контактов google

  Тепер переходимо в розділ «Контакти» на смартфоні.

  синхронизация контактов google

  Викликаємо контекстне меню (функціональна кнопка налаштувань телефону внизу) і вибираємо пункт, зазначений на скріншоті.

  синхронизация контактов google

  В якості джерела синхронізації вибираємо пам'ять телефону або sim-карти і тиснемо «Далі».

  синхронизация контактов google

  Далі вибираємо нове сховище, яке ми тільки що створили. Тобто наш поштовий аккаунт.

  синхронизация контактов google

  Вибираємо всі потрібні телефони, які ви хочете перенести в «хмара». Після чого тиснете на праву нижню піктограму і чекаєте, поки процес завершиться.

  синхронизация контактов google

  Щоб перевірити, чи все вийшло, зайдіть в пошту на ПК, і в адресному рядку введіть www.google.com/contacts. З'явиться повний перелік усіх даних, які раніше були на вашому телефоні, але потім «перекочували» в інтернет.

  Тепер ви можете об'єднувати кілька номерів під одним ім'ям і розбивати своїх друзів на групи. Це більш ніж зручно. До того ж, при перепрошиванню апарату не доведеться відновлювати по крупицях всі номери.

  повернутися до меню ^

  iOS – Google


  З одним розібралися. Переходимо до яблучної продукції. Незважаючи на те, що власники пристроїв від «Стіва Джобса» чомусь не люблять шанувальників Android, вони частенько користуються Гугл-сервісами.

  Синхронізація контактів iPhone з google налаштовується доволі просто. Для початку відкриваємо список додатків і шукаємо налаштування.

  синхронизация контактов google

  Нас цікавить такий пункт, як «Пошта». Натискаємо на нього і переходимо в меню, де потрібно натиснути на додавання закладки.

  синхронизация контактов google

  У списку запропонованих варіантів вибираємо потрібний, тобто клікаєм на логотип від Google.

  синхронизация контактов google

  Заповнюємо всі поля, які є, приділяючи особливу увагу другого і третього. У першому введіть ім'я або нік, ну а графа «Опис» створена для того, щоб ви не втратили номери у записній книзі телефону. Назвіть її так, щоб не забути.

  Тиснемо «Далі» і перенаправляемся на щойно спечену учетку. Синхронізуємо все, крім пошти.

  синхронизация контактов google

  Залишається лише зайти в список контактів, щоб переконатися в правильності маніпуляцій. Не дивуйтеся, якщо нічого не побачите. Щоб робота була завершена, потрібно подбати про зворотній синхронізації.

  Повертаємося до багатостраждальним налаштувань пошти і шукаємо вкладку з контактами. Натискаємо на стандартний обліковий запис, після чого з запропонованих варіантів вибираємо Gmail.

  синхронизация контактов google

  При поверненні повинно бути так.

  синхронизация контактов google

  Залишилося лише відкрити контакти і дочекатися закінчення синхронізації. Тепер все готово.

  синхронизация контактов google

  Навіщо зберігати в пам'яті смартфона сотні номерів, якщо їх можна перемістити в інтернет. Це рятує від таких проблем, як:

 • захаращеність;
 • глюки телефону з наступною перепрошиванням;
 • випадкове видалення потрібного номера;
 • відсутність тематичних груп.
 • До того ж ви отримуєте повний доступ для редагування всіх ваших друзів в інтернеті. Погодьтеся, клікати мишкою набагато швидше і комфортніше, ніж тикати пальцем в смартфон, спалюючи заряд батареї.

  Рекламний блок