Що робити, якщо забув пароль від Apple ID — Практичні поради

Рекламний блок

Користувач «айфонів», «айпад», «макбуков» і «маків» іноді може зіткнутися з такою проблемою – забув пароль від Apple ID, і ніяких варіантів відновлення немає.

Так відбувається з-за особливої політики безпеки компанії «Еппл», що вимагає придумати складний код доступу до облікового запису складається з малих і великих літер, цифр та інших символів.

Забути його досить просто, що і призводить до необхідності негайного вирішення проблеми.

Якщо ситуація ще більш проблематична – користувач забув логін і пароль Apple ID, і тепер не може навіть дізнатися номер облікового запису. Питання для мобільного пристрою вирішується просто – шляхом заходу в налаштування iCloud, App Store або iTunes.

Зміст:


 • Наслідки відсутності паролю
 • Способи відновлення
 • Що робити, щоб не забути пароль?

 • Там можна побачити адресу електронної пошти, вказану при реєстрації Apple ID. Тепер, коли e-mail (що одночасно є і ідентифікатором облікового запису) відомий, можна приступати до одного зі способів, як відновити пароль.

  Компанія «Еппл» передбачила три варіанти для користувачів, як можна повернути контроль над своєю «учеткой».

  zabyl-parol-ot-apple-id-№6

  Наслідки відсутності паролю


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Отже, у вашому розпорядженні є гаджет від Apple, але забутий пароль. І тепер керувати своїм обліковим записом проблематично.


  zabyl-parol-ot-apple-id-№1-650x400


  Пароль до облікового запису втрачено


  Разом з цим у вас не вийде провести покупку або безкоштовне завантаження:

 • Додатків і ігор в App Store (для iPad або iPhone) і в Mac App Store (для стаціонарних комп'ютерів);
 • Фільмів і музики в Apple Music або iTunes Store;
 • Літератури в iBook Store.
 • Крім того, тепер відсутній доступ до хмарному сховища iCloud, пароль до якого збігається з кодом Apple ID. А ще неможливо зняти блокування активації на айфоне або айпад.

  повернутися до меню ^

  Способи відновлення


  Відповісти на питання, що робити для відновлення пароля, можна по-різному. Все залежить від того, які заходи щодо захисту облікового запису приймалися користувачем – прості (за допомогою електронної пошти), середні (контрольні питання) або найскладніші (двохетапна перевірка).

  №1. Відновлення за допомогою e-mail

  Якщо у вас зберігся доступ до використаного при реєстрації поштової скриньки, цей спосіб, як поміняти забутий пароль, буде самим простим і швидким. Для його застосування слід:

 • Перейти по відповідному адресою (appleid.apple.com);
 • Вибрати «Скинути пароль» («Reset your password»);
 • Ввести адресу e-mail для свого ID і вибрати «Далі»;
 • Вибрати аутентифікацію за допомогою електронної пошти і натиснути «Далі».

 • zabyl-parol-ot-apple-id-№2

  Скидання пароля за допомогою адреси електронної пошти


  Тепер на вказаний e-mail адресу має прийти лист від Apple з посиланням, по якій слід перейти і відновити втрачений пароль, дотримуючись інструкцій на екрані. Як правило, після цього проблема вирішена.  Рада! Знаючи, як розблокувати apple з втраченим паролем, варто врахувати деякі нюанси, що виникають у процесі відновлення доступу. Іноді лист з паролем не приходить або ви просто не можете його знайти. Якщо вірний другий варіант, перевірте:

 • Той чи поштову скриньку відкриваєте;
 • Не потрапив лист в папку «Спам» і не було випадково видалене з іншої причини.

 • Текст повідомлення від Apple зазвичай виглядає наступним чином:


  zabyl-parol-ot-apple-id-№3-650x360

  Лист від Apple для відновлення пароля


  Якщо облікового запису вказано неправильну адресу, а змінити і пошту, пароль можна тільки після відновлення останнього, слід перейти до інших способів.

  №2. Контрольні питання

  Відновити пароль, відповідаючи на питання, не складніше, ніж робити це за допомогою електронної пошти. Для того щоб видалити старий пароль, потрібно перейти за тією ж адресою (appleid.apple.com) і вибрати «Скинути пароль».

  Тепер вводиться ідентифікатор, натискається «Далі» і здійснюється перехід до відповідей на запитання.


  zabyl-parol-ot-apple-id-№4

  Відновлення пароля по контрольних питань


  Тепер користувачеві потрібно ввести дату народження (яку він повинен був вказати перед тим, як активувати Apple ID) і правильно відповісти. Вводиться новий пароль і, якщо його знову не втратити, проблема вирішена.

  №3. Варіант з подвійною перевіркою

  Спосіб призначається для людей, встановили максимальний рівень безпеки з перевіркою в 2 етапи. І, якщо, наприклад, власниця айфона забула пароль, тепер їй потрібно згадати про ключі відновлення, який слід було заздалегідь записати або роздрукувати.

  Сторінка початку перевірки вже інша – iforgot.apple.com. Але Apple ID ввести все одно доведеться.

  Після введення коду на телефон, вказаний в облікового запису, повинна прийти SMS з чотиризначним числом. Його слід ввести у відповідне поле на екрані.


  zabyl-parol-ot-apple-id-№5-650x247

  Підтвердження особистості при перевірці двоетапної


  Заключний етап відновлення – активація нового пароля. Його вводять двічі, а основною вимогою є відміну від всіх паролів, використаних протягом попереднього року.

  повернутися до меню ^

  Що робити, щоб не забути пароль?

  Спроби запам'ятати новий пароль на свій iphone 4s, 5s або 6s Plus, щоб не забути його так само, як і втрачений, стануть простішими, якщо скористатися наступною методикою:

  Рекламний блок