Як видалити цифровий підпис з файлу

Рекламний блок

В одній з попередніх статей ми описали вам декілька способів обійти нав'язливу захист Windows 10, яка може накласти заборону на установку програми. В такому випадку виводяться повідомлення про недоверенном видавця або блокування програми в цілях захисту. Корінь цієї проблеми лежить у недійсною цифрового підпису або підпису з простроченим строком дії сертифіката – саме тому Windows намагається захистити комп'ютер від такого роду файлів. Розглянемо тепер і спосіб, що усуває саму проблему: немає цифрового підпису – немає проблем.

Використання програми FileUnsigner


Надзвичайно просту і зручну у використанні програму для видалення підпису FileUnsigner легко знайти в Інтернеті, а використовувати ще легше. Видаливши цифровий підпис інсталяційного файлу, ви позбавите себе від проблем з установкою потрібної програми.

  • Знайдіть в Інтернеті і скачайте програму FileUnsigner. Якщо ви завантажили заархівований інсталяційний файл, витягніть exe-файл з архіву в зручну для вас папку.
  • Відкрийте папку з тільки що витягнутим файлом.
  • Відкрийте папку з exe-файлом, у якого потрібно видалити підпис.
  • FileUnsigner не потребує встановлення – просто перетягніть цільовий файл на іконку FileUnsigner, це буде означати дію «Відкрити за допомогою».
  • Відкриється вікно програми, де буде результат. «Successfully unsigned» буде означати успішне видалення підпису.
  • Якщо файлів, на які лається Windows 10, багато, можна очистити їх від підписів всі разом. Для цього виділіть групу файлів і перетягніть її на іконку FileUnsigner. Програма видасть результат по кожному файлу. На наступному скріні видно текст помилки, якщо спробувати очистити від підпису непідписаний файл.
  • Тепер, якщо ви спробуєте відкрити той же інсталяційний файл, система не побачить проблем з підписом (оскільки її взагалі немає) і запитає дозволу на установку програми невідомого видавця. Потім, згідно зі стандартною процедурою, контроль облікових записів запитає у вас дозволу на внесення змін в комп'ютер.
  • Рекламний блок