Як видалити (очистити) історію в Опері

Рекламний блок

Якщо вашим комп'ютером і, зокрема, браузером крім вас користується хто-небудь ще, і ви не хочете, щоб цей хтось знав, які сайти ви відвідували в той чи інший день, то найдоцільніше буде очищати історію. Як це робити для браузера Opera ми розглянемо в даній статті.

Історію відвіданих вами сторінок в опері можна переглянути, клацнувши по значку «Opera» в лівому верхньому куті і натиснувши на «Сегодня». Таким чином, ви подивіться на ті сайти, які були відвідані вами за сьогоднішній день.

Як же все це очистити? Натискаємо «налаштування – Загальні Налаштування»

Переходимо у вкладку «Розширені» і натискаємо розділ «Історія» в лівому стовпчику. Тут ми можемо спостерігати дві кнопочки «Очистити», натиснувши на які історія очиститься. Бажано також поставити галочку біля пункту «Очищати при виході».

Якщо ви взагалі не хочете, щоб адреси відвіданих сайтів запам'ятовувалися, то навпроти «Пам'ятати адрес» потрібно буде поставити не 1000, як це встановлено за умовчанням, а 0. У цьому випадку ви більше не побачите список відвіданих сайтів.

Очистить историю в опере

Ще один момент, який стосується саме ваших особистих даних. Є навіть такий пункт «Настройки " – " Видалити особисті дані».

Перед нами відкривається вікно з переліком даних, які ми можемо видалити, залишається лише поставити пташки навпроти потрібних пунктів і натиснути на кнопку «Видалити».

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок