оновити Оперу до останньої версії?

Рекламний блок

kak-obnovit-brauzer-opera-besplatno-na-windows

Сьогодні розглянемо процес оновлення браузера Opera. Хочу відразу зазначити, що ми поговоримо про нову версію браузера, яка змінила движок і змінилася зовні. Сталося це ще кілька років тому, тому я думаю, що ви давно встигли встановити саме цю версію Opera. А якщо ви використовуєте стару версію браузера, негайно оновіть систему!

У новому движку присутня функція перевірки версії браузера. Так, при запуску Opera ми бачимо повідомлення про те, що з'явилося оновлення.

Якщо натиснути на кнопку «Так», програма буде оновлена.

Але таке вікно з'являється не у всіх випадках. Тому запустіть браузер і натисніть на значок Opera, що знаходиться у верхньому лівому кутку, після чого з'явиться меню. У ньому вам потрібно натиснути на пункт «Про програму».

Система автоматично почне пошук оновлень.

Зверніть увагу, на відміну від того ж Google Chrome, Opera не оновлюється автоматично, а це значить, що рішення про оновлення повинен приймати користувач. Тому після пошуку оновлень для їх установки потрібно буде натиснути на кнопку «Перезавантажити зараз».

Після натискання на кнопку браузер закривається і з'являється вікно, яке ви могли бачити на початку статті. Натискаємо на кнопку «Так».

Після цього відбувається автоматичне оновлення браузера Opera.

Після зміни відкривається сторінка з інформацією про нової версії інтернет-браузера. Як бачите, використовується остання версія, більше оновлень немає.

Ну а тим, у кого з якихось причин не виходить скористатися даною інструкцією, я рекомендую зайти на офіційний сайт Opera і завантажити браузер звідти. Це буде остання версія.

Після скачування просто встановіть браузер і він буде оновлено до останньої версії.

Рекламний блок