Як видалити Ads by Sense?

Рекламний блок

«...Іноді комп'ютер став пригальмовувати, трохи довше, ніж зазвичай, завантажувати систему і необхідні програми, навіть завантажувати файли з Інтернету став набагато довше, а вже ця реклама при кожному виході в мережу (іноді навіть на робочому столі)! Все так погано...що ви говорите? Вірус?! Ні, це просто неможливо – ми щось таке чули, але щоб з нами...»


Швидше за все, так було і у вас – перша зустріч з комп'ютерними вірусами завжди приголомшує. Але заспокойтеся і читайте далі – цілком можливо, що вже сьогодні ваш комп'ютер буде абсолютно чистий і готовий до роботи.


Зміст статті

 • 1 Що ж таке "Оголошення by Sense"?
 • 2 Як боротися і перемогти в нерівній сутичці?
 • 3 Видалення шкідливого ПО з допомогою корисних програм.

 • Що ж таке "Оголошення by Sense"?

  Він є видом програмного коду, написаного для псування, захоплення і копіювання вашої інформації, а також для розміщення на вашому комп'ютері непотрібної реклами і спаму. Особливістю є можливість копіювати себе куди завгодно: вірус заражає собою програми, файли, надсилається спам-листах (при відкритті розсилає себе всім контактам зараженого) і навіть поставляється з програмами – зрозуміло, піратськими. При боротьбі з ним потрібно знищити всі джерела – адже вони, по суті, є для нього лише базами, з яких він здійснює свої напади. Найлегше це зробити через відновлення системи (як це зробити, ви можете подивитися тут), однак ми розглянемо інші способи.

  Як боротися і перемогти в нерівній сутичці?

  А нерівна вона лише тому, що у вас мало інформації – але зараз ми це виправимо. Так що уважно читайте і виконуйте все в точності, як тут написано:

 • Натиснувши на «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші, виберіть «Властивості». Знайшовши вкладку «Відновлення системи», вибираємо «Відключити» - це потрібно, якщо точка відновлення системи вже містить в собі вірус, і при відновленні всі ваші зусилля будуть марними.


 • Перезавантажте комп'ютер – перед завантаженням системи потрібно кілька разів натиснути F8: так ви ввійдете в меню Завантаження. Необхідно вибрати «Безпечний режим з підтримкою мережі» - після цього почнеться завантаження системи у вибраному режимі.
 • Виконайте пошук для файлу «Ads by Sense» і видаліть його – поки що тільки вручну (на жаль, даний пункт ви повинні виконати самі – автор не наважився заразити свій комп'ютер; інформація про всяк випадок: пошук перебувати в меню «Пуск»).
 • Натисніть комбінацію клавіш CTRL ALT DEL і відкрийте диспетчер завдань. Вибравши вкладку "Процеси", шукаємо "Ads by Sense" і завершуємо його.
 • Знову заходимо в «Пуск» і у вікні пошуку пишемо «Виконати» - відкриваємо потрібну програму в результатах пошуку. В ній пишемо: «regedit.exe» - і підтверджуємо свою волю. Відкриється редактор реєстру.
 • За допомогою пошуку в реєстрі шукаємо заражені "Ads by Sense" запису – стираємо їх назавжди. Зробити це можна, затиснувши комбінацію на клавіатурі: Ctrl F (це стандартна комбінація для позначення пошуку у всіх програмах)

 • Швидше за все, після даних дій ви без проблем зможете знову користуватися комп'ютером, забувши про роздратування, коли він занадто довго вантажиться.

  Видалення шкідливого ПО з допомогою корисних програм.


  Якщо вам не цікаво чи просто немає часу на видалення "Ads by Sense" вручну – використовуйте спеціально написані для цього програми, такі, як Revo Uninstaller (призначений для повного видалення будь-якого файлу в системі – обов'язково потрібно використовувати, якщо той же вірус відмовляється видалятися засобами системи), AwdCleaner (дозволить позбутися від будь-якої реклами на комп'ютері) та інші. Всі запропоновані нами програми відмінно зарекомендували себе очищення внутрішнього простору комп'ютера від небажаних файлів. Вони також безкоштовні або умовно-безкоштовні – ви можете скористатися ними у будь-який момент.

  Рекламний блок