Як заробити в інтернеті

Рекламний блок

Кожен користувач інтернету одного разу задавався питанням «Як заробити в інтернеті гроші?». На даний момент існує величезна кількість «пропозицій» обіцяють неймовірні гроші нічого не роблячи, але, на жаль, в житті так не буває і за кожну умовну одиницю грошей нам доводиться платити своїм часом і трудовитратами. У цій статті я постараюся розглянути всі способи заробітку в інтернеті без специфічних знань.


Зміст статті

 • 1 QComment
 • 2 Toloka
 • 3 Sarafanka
 • 4 Рутинна робота на сайтах
 • 5 Post Scriptum

 • QComment

  В цьому сервісі ви зможете заробляти гроші написанням коментарів, відгуків і соціальних діях. Для заробітку цим способом вам знадобляться облікові записи у всіх популярних соц. мережах. Завдання різні і оплата за виконання різна, за кілька годин в день ви зможете заробити кілька сотень рублів працюючи в інтернеті. Після реєстрації в системі ви пройдете навчання, в ході якого ознайомитеся з усіма тонкощами роботи.

  Toloka

  Яндекс запустив сервіс по створенню завдань для користувачів. У більшої частини завдань вам доведеться знаходити і позначати картинки містять порно. За таке завдання платять 3 центи і на виконання йде близько 3 хвилин, таким чином за годину можна заробити близько половини долара. На жаль завдання в системі часто закінчуються і працювати в цій системі довго не вийде. Реєструйтесь і заробляйте.

  Sarafanka

  Sarafanka - це одна з перших бірж вірусного маркетингу, в ній вам доведеться ставити лайки, робити репости та інші дії в соціальних мережах. Заробити кілька сотень рублів за день можна без особливих зусиль і знань. Реєструйтесь і заробляйте.

  Рутинна робота на сайтах


  Багато власників сайтів потребують виконавців рутинної роботи. Різниця в завданнях дуже велика, в основному це перенесення якоїсь інформації на сайт власника. Досвід в цій роботі не потрібен і більшість дій вам пояснить вебмастер. Знайти подібну роботу ви зможете на різних SEO форумах, наприклад PR-CY.

  Post Scriptum


  Без знань заробити на життя не вийде, але витрачаючи кілька годин на день, будь-яка людина здатна заробити на оплату телефону та інтернету. Оплату за таку роботу ви будете отримувати на інтернет гаманці, наприклад яндекс-гроші. Є ще безліч подібних способів заробітку, але пам'ятайте, що без праці не буває нічого і всі способи пропонує зворотне – обман. Котейко брав мурликаючий участь у написанні статті ))

  Рекламний блок