Як в Windows 10 контролювати оновлення з допомогою лімітних підключень

Рекламний блок

У домашньої версії операційної системи Windows 10 стандартні засоби не дозволяють виконувати настройку режиму завантаження та встановлення оновлень. Всі оновлення системи і функціоналу приходять в автоматичному режимі. Такий собі добровільно-примусовий варіант. В деяких випадках це може викликати проблеми у користувачів. Наприклад, в деяких важкодоступних куточках нашої країни інтернет все ще надається по трафіку, і постійна завантаження великого обсягу оновлень просто призведе до підвищеним матеріальним витратам на оплату послуг інтернету.

Вдалим рішенням такої задачки може послужити функція Лімітного підключення. Якщо активувати такий режим підключення до мережі Інтернет, система перестає завантажувати оновлення в автоматичному режимі, все це буде відбуватися тільки в певний, визначений самим користувачем час.

Якщо такий спосіб відключення автоматичного оновлення у Windows 10 для вас не підходить, то є інші варіанти, про які я писав в окремій статті: Як вимкнути оновлення в Windows 10.


Правда є одна особливість: поставити статус лімітного підключення можна тільки для бездротових мереж Wi-Fi.

Активація режиму лімітного підключення відбувається наступним чином:


  • Виконайте підключення до мережі Wi-Fi;
  • Тепер відкрийте меню «Пуск» і виберіть «Параметри». У вікні параметрів натисніть на «Мережа та Інтернет», перегорніть список мереж в самий низ і натисніть на «Додаткові параметри»;
  • Потім з'явиться віконце, в якому потрібно буде поставити положення перемикача в положення «Включено», в пункті «Лімітне підключення».Как в Windows 10 контролировать обновления с помощью лимитных подключенийКоли з'являться доступні оновлення, система не стане їх завантажувати, а повідомить про це користувача, який вже буде приймати рішення про необхідність завантаження даних оновлень.
  • Рекламний блок