Як швидко конвертувати документ Word в PDF ?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Офісні програми

dopdf logoЗдрастуйте, шановні читачі MyFirstComp.ru. Тема, порушена у цій статті, вже піднімалася в попередніх записах. Та й взагалі, конвертація з Word в PDF залишається актуальною для всіх, хто так чи інакше працює з документами. Навіщо ж знову ворушити старе? - запитаєте ви. А потім, що спосіб перетворення форматів, описаний в цій статті, набагато простіше, швидше і зручніше. Плюс до цього, можна робити PDF не тільки з Word, але і з інших офісних додатків, наприклад, Excel.

Насамперед, нам потрібно завантажити безкоштовний pdf-принтер doPDF - можна з офіційного сайту www.dopdf.com/ru, або прямо за цим посиланням. Взагалі, він встановлюється як віртуальний принтер для вашої системи, тобто після установки він з'явиться в розділі Пристрої та принтери. Тобто, теоретично, можна зберігати в PDF з будь-якої програми, де є Печатка. Але про це трохи пізніше. Зараз повернемося до установки. Важливо, щоб стояла галочка на пункті Install add-in for Microsoft Office. Переконавшись у цьому, тиснемо Install now.


install dopdf

Далі від вас нічого не потрібно - установка закінчиться автоматично. По завершенню, в розділі Пристрої та принтери повинен з'явиться принтер doPDF 8.

устройства и принтеры

В принципі, тепер можна друкувати в PDF з будь-якої програми, де взагалі можлива друк. Потрібно тільки вибрати у списку принтерів doPDF 8. Але нас зараз цікавить конкретно Microsoft Word - саме на цій програмі буде розглянуто приклад. Тут експортувати в PDF можна двома способами.

1. З допомогою команди Друк. В ворді відкриваємо потрібний документ, натискаємо Файл/Друк. Вибираємо принтер doPDF 8 і тиснемо велику кнопку Друк.

pdf3

З'явиться вікно з настройками, де можна вибрати якість створюваного PDF і шлях для збереження. Натискаємо ОК.

pdf4

Трохи подумавши, програма відкриє свіжоспечений файл PDF в рідері. Створений файл буде перебувати у вказаній вами теці.

2. Другий спосіб ще простіше, ніж перший. Після установки віртуального принтера doPDF 8, в усіх додатках Microsoft Office, в тому числі і в Word, з'явиться нова вкладка - novaPDF. Щоб швидко експортувати вордівському документ в PDF, відкриваємо цю вкладку і натискаємо Save as PDF.

novaPDF

В принципі, налаштування можна не лазити - результат і так виходить відмінним. Але на всяк випадок є кнопка Settings, де можна задати деякі додаткові параметри експорту.

Рекламний блок