Телефон (планшет) не підключається до wifi

Рекламний блок

Уявіть собі таку ситуацію: ви регулярно працюєте планшетом (або будь-яким іншим пристроєм) до мережі Wi-Fi, завжди успішно і ніяких проблем не виникає, але одного разу, без всяких видимих причин, підключення не вдається. Ви пробуєте ще раз і знову пристрою не вдається виконати підключення. Найцікавіше це те, що інші пристрої можуть без проблем підключатися до мережі.

Чому телефон або планшет не підключається до wifi?

Що ж робити в подібній ситуації? Звичайно, симптоми не явні і відразу визначити причину досить складно. У цій невеликій статті ми розглянемо корисні рекомендації, що дозволяють вирішити проблеми, пов'язані з Wi-Fi.

В даному випадку під поняттям «пристрій не підключається» потрібно розуміти будь-які помилки, які не дають здійснити дане підключення. Приміром, на ноутбуках частенько можна побачити повідомлення, яке говорить про те, що не вдалося підключитися до цієї мережі. У деяких випадках може навіть нескінченно довго йти сам процес установки з'єднання, що теж є проблемою.

Мобільні пристрої теж часто грішать різними помилками, пов'язаними з аутентифікацією, або незрозумілими повідомленнями типу «Збережено, захист WPA/WPA2» (на системах Android). Навіть телевізор може не підключатися, постійно відображаючи помилку. Взагалі, будь-які можуть бути причини, а наслідок завжди одне — немає підключення до Wi-Fi.


Пропонуємо три корисні ради, які можуть вирішити таку проблему. Але вони спрацюють лише при дотриманні трьох умов:

 • До цього все працювало.
 • У інших пристроїв не виникає проблем при підключенні.
 • Ви не виконували ніяких змін налаштувань на проблемному пристрої і Wi-Fi роутера.
 • Що потрібно зробити, що б відновити доступ до Wi-Fi?

  І так, давайте перейдемо до трьом радам.

  Перший рада

  При виникненні подібних проблем виконайте перезавантаження роутера. Потім видаліть це підключення на своєму пристрої і створіть його знову.

  Другий рада

  Зайдіть в налаштування роутера і поміняйте ім'я для своєї бездротової точки доступу. Докладніше про те, як це зробити, Ви можете прочитати в одній з попередніх статей.

  Фішка в тому, що при підключенні з того ж самого пристрою, до тієї ж самої точки доступу, але вже з іншим іменем, ця мережа буде розпізнаватися як нова. У деяких випадках це дозволяє вирішити програмні конфлікти, що виникли при старому підключенні і блокировавшим доступ в мережу.

  Третій рада

  Поміняйте пароль доступу до Wi-Fi. Про це можна почитати в попередніх статтях на нашому сайті.

  Виконавши такі нехитрі дії, ми зможемо позбутися від тих помилок, які не давали нормально підключитися до бездротової мережі.

  Ось в принципі і всі прості рекомендації. Не забудьте заново підключити інші пристрої до оновленої точці доступу.

  Рекламний блок