Як скачати xinput1_3.dll — Надійні варіанти

Рекламний блок

Сьогодні дуже багато шукають інформацію про те, як завантажити xinput1_3.dll. Пов'язано це з тим, що багато гри не працюють через помилку приблизно такого змісту, як показано на малюнку №1.

Це актуально в основному для найважчих ігор або таких, які вимагають останніх версій встановленого DirectX. Власне, саме з цією програмою і пов'язана робота самого файлу.

Якщо конкретно, xinput1_3.dll призначений для того, щоб забезпечити правильну роботу контролерів в грі та їх взаємодія з ігровим процесом. Ще більш конкретно – це Microsoft Common Controller API.

Зміст:


 • Скачування з офіційного сайту
 • Сторонні ресурси
 • Установка окремого xinput1_3.dll

 • З назви стає зрозуміло, навіщо він потрібен і що робить. Логічно, що при відсутності такого файлу в системі правильна робота більшості ігор неможлива. Тому було б корисно розібратися в тому, де можна скачати цей самий xinput1_3.dll і всі особливості даного процесу.


  №1. Ошибка с отсутствующим файлом xinput1_3.dll

  №1. Помилка з відсутнім файлом xinput1_3.dll


  Скачування з офіційного сайту


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Звичайно, самий перший спосіб, який приходить в голову, це скачування з офіційного сайту Microsoft. В першу чергу, це обумовлюється тим, що такий підхід найбільш безпечний.

  При завантаженні з офіційного сайту користувач не підхопить вірус і скачає саме те, що йому потрібно. Але проблема в тому, що на офіційному сайті Microsoft немає файлу xinput1_3.dll принаймні, окремо. Він є тільки у складі того самого DirectX.

  Але нам нічого не заважає скачати весь інсталяційний пакет і оновити ту версію DirectX, яка вже є на комп'ютері. Конкретно, процес скачування з офіційного сайту Microsoft виглядає таким чином:

 • Перейти по ссылке https://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?displaylang=ru&id=35.
 • Вибрати російську мову в полі, виділений на малюнку №2 червоною рамкою. Робиться це дуже просто. Потрібно натиснути на кнопку, показану синьою рамкою і у випадаючому меню обрати «русский».
  Хоча зазвичай мова має бути обраний за замовчуванням. Після цього слід натиснути на кнопку «Скачати», яка показана стрілками.

 • №2. Страница скачивания DirectX с официального сайта Microsoft


  №2. Сторінка скачування DirectX з офіційного сайту Microsoft


 • Далі представники сайту запропонують завантажити та інші продукти Microsoft, наприклад, Excel і PowerPoint. Якщо вони Вам не потрібні, потрібно натиснути на кнопку «Відмовитися і продовжити», показану стрілками на малюнку №3.
  Якщо все-таки потрібні, слід поставити галочки в полях, виділених червоними рамками, навпроти тих продуктів, які ви хочете завантажити і натиснути на ту ж кнопку. Тільки тоді вона буде називатися по-іншому – «Next», але буде розташована на тому ж місці.

 • №3. Предложение дополнительных продуктов от Microsoft при скачивании DitectX

  №3. Пропозиція додаткових продуктів від Microsoft при скачуванні DitectX


 • Відкрити скачаний файл. У браузері Opera, приміром, зробити це можна натиснувши на піктограму завантажень (показана зеленою рамкою на малюнку №4) і вибравши скачаний файл (обведено червоною рамкою). Також можна просто відкрити папку з завантаженнями.
  Після цього почнеться установка DirextX. Користувачу залишається лише прочитати ліцензійну угоду і кілька разів натиснути кнопку «Далі».

 • №4. Открытие скачанного файла установщика DirectX в браузере Opera

  №4. Відкриття завантаженого файлу установника DirectX в браузері Opera


  От і все. Після установки DirextX оновиться на комп'ютері, і потрібний нам файл xinput1_3.dll відповідно, потрапить туди, де він повинен бути.

  повернутися до меню ^

  Сторонні ресурси


  Крім варіанту зі скачуванням всього пакету DirectX є варіант зі скачуванням окремого файлу xinput1_3.dll і його самостійної установки в потрібне місце системи. Звичайно, такий спосіб більш швидкий, але і більш небезпечний!  Увага: Скачувати з якихось сторонніх ресурсів вкрай небезпечно і вдаватися до такого варіанту слід лише в крайніх випадках, коли встановлення повного пакету DirectX з якихось причин виявляється неможливою. В даному випадку мова йде про ризик підхопити разом з файлом якийсь вірус, рекламну програму або що-небудь інше.

  Щоб не підхопити вірус або іншу небажану програму, дотримуйтесь таких рекомендацій:

 • Файл xinput1_3.dll не повинен мати розширення .exe, тобто не бути інсталяційний (зрозуміти це дуже легко – якщо в кінці файлу написано «.exe», як це показано на малюнку №5, запускати його не варто);

 • №5. Файл xinput1_3, который, скорее всего, содержит вирусы

  №5. Файл xinput1_3, який, швидше за все, містить віруси


 • Завантажувати краще з перших посилань при пошуку в Google;
 • Краще не завантажувати цей файл з підозрілих файлообмінників.
 • На одному з популярних сайтів адмін виклав два файлу xinput1_3.dll для 32-бітних і 64-бітних систем. Він залив ці файли на Яндекс.Диск. Поки що жодних нарікань на них не було. Загалом, скачивайте там, де знайдете, але на свій страх і ризик.

  Головне питання в тому, що ж робити зі скачаним файлом.

  повернутися до меню ^

  Установка окремого xinput1_3.dll

  Отже, потрібний нам файл ми вже завантажили. Встановлювати його або взагалі запускати не потрібно. Все, що залишається зробити тепер, це перемістити xinput1_3.dll з папки завантажень в папку System32. Якщо ви не знаєте, де знаходиться ця папка на комп'ютері, необхідно зробити наступне:

 • Зайти в «Мій комп'ютер».
 • У рядку пошуку (виділено червоною рамкою на малюнку №6) ввести «system32».

 • №6. Поиск папки «System32» в «Моем компьютере»

  №6. Пошук папки «System32» в «Моєму комп'ютері»


  Сюди і потрібно перемістити скачаний файл xinput1_3.dll. Після цього потрібно перезавантажити комп'ютер і знову спробувати запустити бажану гру. Якщо не допомагає, слід зареєструвати xinput1_3.dll в системі. Для цього необхідно зробити наступне:

 • На клавіатурі натиснути поєднання клавіш Win R. Їх розташування показано на малюнку №7.

 • №7. Расположение клавиш «Win» и «R» на клавиатуре

  №7. Розташування клавіш «Win» і «R» на клавіатурі


 • У вікні потрібно написати такий текст: «regsvr32 xinput1_3.dll», як це показано на малюнку №8 в червоній рамці. Після цього можна натиснути кнопку «ОК» в тому ж вікні або клавішу Enter на клавіатурі.

 • №8. Ввод команды «regsvr32 xinput1_3.dll»

  №8. Введення команди «regsvr32 xinput1_3.dll»


  Після цього знову залишиться перезавантажити комп'ютер і спробувати запустити гру. Тепер все точно має заробити!

  Рекламний блок