Як змінити ім'я комп'ютера (Windows 7)?

Рекламний блок

kak-izmenit-imya-kompyutera

Напевно багато хто з вас не знають, навіщо взагалі може знадобитися змінити ім'я комп'ютера. Пояснюю - ім'я необхідно для ідентифікації ПК в мережі, в тому числі локальної. Тобто якщо у вашому розпорядженні знаходиться 10 комп'ютерів ви хочете отримати віддалений доступ до якогось із них, то повинні знати його ім'я, що цілком логічно. При цьому ім'я ПК завжди можна поміняти. Про те, як це зробити, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Що б вам було простіше орієнтуватися, я покажу вам приклад з використанням скріншотів (операційна система - Windows 7, Windows 8, наскільки мені відомо, операція нічим не відрізняється).

Для початку спробуємо дізнатися ім'я комп'ютера. Зробити це просто - наведіть курсор мишки на будь-ярлик, наприклад, Google Chrome, зайдіть в його «Властивості» - вкладка «Докладно». Дані наведені на скріншоті.

Тепер наводимо курсор на значок «Комп'ютер» на робочому столі і заходимо в її властивості: права кнопка миші - пункт «Властивості» (можна проїхати по дорозі «Пуск» - «Панель управління» - «Система»).

Відкриється вікно. Клікаємо по кнопці «Додаткові параметри системи».

Відкриється вікно «Властивості системи». Виберіть вкладку «Ім'я комп'ютера», потім натисніть на кнопку «Змінити».

З'являється невелике вікно. Тут вводимо нове ім'я на ваш смак (наприклад, Комп'ютер Олега) і натискаємо ОК. Все, на цьому перейменування закінчено.

P. S. Прохання не плутати ім'я ПК з ім'ям облікового запису користувача - це абсолютно різні поняття!

Рекламний блок