Як поставити пароль на BIOS і пароль на завантаження комп'ютера.

Рекламний блок

Якщо ви не хочете, щоб сторонні очі і руки лазили в налаштування BIOS і змінювали там що-небудь, то в такому випадку вам необхідно буде поставити пароль на BIOS. Про це ви можете прочитати в даній статті. Хочеться тут також зазначити, що поставити пароль на вхід в BIOS дозволяють всі його версії, а ось на завантаження комп'ютера пароль поставити вдасться не у всіх версіях BIOS (як у мене, тому фотографії до статті будуть прелагаться частково).

І так, для початку потрапляємо в BIOS. Для цього відразу після включення комп'ютера тиснемо або DEL або F2 (у кожного по різному), якщо не знаєте взагалі з допомогою якої клавіші конкретно у вас здійснюється вхід в BIOS, тоді тисніть по черзі DEL та F2.

Далі знаходимо рядок BIOS Setting Password. Тиснемо Enter.

Пароль на загрузку

Вводимо пароль і тиснемо Enter.

Підтверджуємо пароль і тиснемо Enter.

Всі сохраняемся і виходимо - Save and Exit Setup.
Тепер при вході в BIOS у нас будуть питати пароль.

Якщо версія і виробник вашої BIOS відрізняється від моєї і картинка приблизно наступна:

У цій версії BIOS пароль на вхід встановлюється у вкладці Security. Перейдіть на рядок Set Supervisor Password, натисніть Enter і встановіть пароль.

Так само в цій версії можна встановити пароль на завантаження, тобто ОС не завантажиться, поки ви не введете пароль, не плутайте цей пароль з тим, який встановлюється безпосередньо в ОС Windows.
Установка пароля на завантаження здійснюється в рядку Password on boot (з попередньої картинки).

Для того щоб поприбирати всі ці паролі необхідно виконати ті ж дії тільки замість паролів пооставлять порожні рядки і зберегти зміни.Рекламний блок