Як поставити ступінь і дріб у Ворді

Рекламний блок

Якщо Ви друкуєте документ у Ворді, і в нього потрібно вставити ступінь для певного числа, або у тексті потрібно поставити дріб, то в цій статті ми торкнемося питання, яке Вас цікавить.

Як поставити ступінь у Ворді

Найпростіший спосіб, який допоможе написати ступінь в MS Word – це використання діакритичного знака. Для цього в тексті виділіть потрібне число або слово, а потім на вкладці «Головна» натисніть на кнопку «Надрядковий знак». Можете також використовувати комбінацію клавіш Ctrl Shift », натискайте « », який знаходиться на клавіатурі над літерами.

Как поставить степень и дробь в Ворде

Після цього, потрібні числа або літери будуть знаходитися вище базової лінії тексту. Щоб далі продовжити друкувати літери звичного розміру, поставте курсор після міри, щоб прибрати виділення, знову натисніть на кнопочку «Надрядковий знак».

Вставити ступінь у Ворд також можна через формулу. Для цього перейдіть на вкладку «Вставка» і клацніть по кнопці «Формула».

Відкриється конструктор для роботи з формулами, а в тексті з'явиться ось таке вікно вставки і редагування формул.

У структурах клікніть по кнопочці «Індекс» і виберіть з меню «Верхній індекс».

Впишіть дані в порожні квадрати і перетягніть формулу в потрібне місце в тексті.

Як зробити дріб у Ворді

Написати дріб у Word можна, використовуючи слеш – «/». Але це підійде тільки тим, у кого немає особливих вимог до оформлення тексту. Якщо потрібно поставити правильну дріб у тексті, то скористаємося в цьому випадку вставкою формули.

Встановіть курсор у потрібному місці документа, де буде стояти дріб. Тепер відкрийте «Вставка» – «Формула», як було описано в пункті вище. У структурах клікніть по кнопочці «Дріб» і виберіть з меню потрібний вигляд дробу.

Заповніть порожні квадратики значеннями.

Якщо Ви хочете вставити в текст діагональну просту дріб – «», перейдіть на вкладку «Вставка», клікніть там по кнопочці «Символ», і перейдіть в «Інші символи».

У полі «Шрифт» виберіть «(звичайний текст)», у полі «Набір» – «числові форми». Тут ви побачите різні дробу. На жаль, вибір обмежений, і вставити в текст можна тільки дріб з тими числами, які є в списку. Виділіть потрібну і натисніть кнопку «Вставити».

Зверніть також увагу на поєднання клавіш. Наприклад, щоб вставити в текст дріб «», потрібно набрати комбінацію цифр «2153» і натиснути клавіші Alt X».

Як бачите, поставити ступінь або написати дріб певного виду, у потрібній Вам документ Ворд, не так вже й складно.Рекламний блок