Як зарядити телефон без заряджання?

Рекламний блок

kak-zaryadit-telefon-bez-zaryadki

Уявімо ситуацію, що вам раптом знадобилося зарядити свій телефон/смартфон, а в цей час ви знаходитесь далеко від дому і зарядного пристрою у вас, ясна річ, немає. Втім, це зовсім не привід для розладів, так як сьогодні зарядити пристрій можна іншими способами. Якими ж?

Якщо ви знаходитесь на вулиці

В даний час мобільні зарядні станції можна все частіше зустріти навіть у невеликих містах. Як правило, розташовуються вони в таких місцях скупчення людей, як авто - і залізничні вокзали або торгові центри. У деяких випадках зарядний пристрій працює на безоплатній основі, тобто ви можете зарядити свій телефон безкоштовно, якщо, звичайно, потрібна зарядка буде не зайнята.

Однак, в більшості випадків зарядити пристрій можна лише платно. З іншого боку, гроші за це просять невеликі, але доведеться чекати деякий час, поки батарея поверне собі свої сили. А якщо це відбувається де-небудь на вокзалі, то навряд чи зможеш відчувати себе досить комфортно.

Зарядка від USB

Припустимо, що телефон розрядився не на вулиці, а в той момент, коли ви прийшли в гості до ваших друзів. Як бути? Попросіть у них кабель microUSB (а саме його використовує основна маса виробників) і комп'ютер (підійде і ноутбук). Все, що вам необхідно зробити, це підключити кабель до телефону одним кінцем, а другим - у порт-USB на комп'ютері. Практично всі сучасні телефони здатні заряджатися від ПК, хоча в більшості випадків це займає більше часу, ніж зарядка від розетки. Втім, якщо ви плануєте залишатися в гостях більше, ніж кілька наступних годин, можете не переживати, оскільки за цей час ваш телефон встигне зарядитися як мінімум на 50%, чого вам цілком повинно вистачити, що б дістатися до будинку і там продовжити заряджати пристрій.

Акумулятор від пальчикових батарейок

У продажу сьогодні можна зустріти зарядні пристрої, які працюють на основі пальчикових батарейок. Вони зовсім недорого коштують, але й воно й зрозуміло - основна витрата буде припадати на купівлю самих батарейок. Варіант, в принципі, непоганий і дійсно може зарядити телефон у складних обставинах, але я вважаю, що такий пристрій коштує дуже дорого, оскільки один комплект батарейок коштує як мінімум сотню рублів, а скільки вони протримаються, ніхто не знає. Може, їх і на один раз не вистачить. Тому відразу переходьте до наступного пункту.

Power Bank

Якщо ви дійсно вирішили витратитися на зовнішній зарядний пристрій, то я рекомендую звернути вашу увагу на так званий Power Bank. Що це таке?

Таким незвичайним назвою сьогодні прийнято іменувати зовнішні зарядні пристрої, які часто досить об'ємні і в кишеню не поміщаються. Зате при виникненні проблем з зарядним пристроєм можуть зарядити ваш пристрій кілька разів до ряду.

Сьогодні виробництвом Power Bank займаються як імениті фірми, так і не дуже. У першому випадку вартість буде вище, в той час як ноунеймовские зарядки можна купити за 10-20$. Наприклад, фірмовий Power Bank від Xiaomi на 10400 маг обійшовся мені в 900 рублів кілька місяців тому разом з доставкою. На мій погляд, це відмінна вартість. Але повторюся, що при бажанні можна заощадити і взяти зарядку від noname-компанії.

Плюс Power Bank полягає в тому, що він здатний зарядити будь гаджет, який підключається до нього по USB-кабелю. Та й запас енергії такий, що його сміливо вистачить, що б зарядити ваш пристрій кілька разів. Загалом, рекомендую до купівлі.

Зроби сам

Поки писав статтю, кілька разів бачив поради про самостійне створення зарядного пристрою, для виготовлення якого знадобиться старий мобільний телефон, USB-кабель і батарея. Спосіб цікавий, але незручний. По-перше, навряд чи у кожного з нас вдома є зазначені складові. А по-друге, далеко не факт, що у людини без необхідної освіти вийде зробити так, що б це зарядний пристрій запрацювало.

*****

Ось, власне, і все. І ніяких неймовірних способів, завдяки яким телефон можна було б заряджати від тепла рук, поки не існує. Але будемо сподіватися, що вони коли-небудь з'являться.

Рекламний блок